Acra 100 cm Žebřík

Tento velmi žádaný kus Acra 100 cm Žebřík od populární značky Acra snadno najdete zde teď skutečně výhodně. Nabídka od 375 Kč
Cena: 375 Kč

Schůdky (žebřík) k trampolínám se třemi stupínky usnadňují vylezení na skákací plochu venkovních trampolín. Konstrukce je navržena tak, aby maximálně usnadnily přístup na odrazovou plochu trampolíny. Lehká a pevná konstrukce s povrchovou úpravou, tři schůdky z plastových nesmekavých profilů s nosností 120 kg. Spodní plastové dorazy a univerzální úchyty umožňují, aby tyto schůdky byly vhodným doplňkem k trampolínám ACRA SPORT. Díky těmto schůdkům bude přístup na aktivní plochu trampolíny mnohem jednodušší.

Celkový výška schůdků je 96 – 100 cm. Schůdky doporučujeme především pro trampolíny o průměru 366 a 429 cm. Pro menší průměry trampolín by byly příliš vysoké vzhledem k nižší výšce skákací plochy od země.

Technický popis:
lehký a pevný kovový materiál s povrchovou úpravou plastové spodní i horní koncovky schůdků a u 96 cm žebříku jsou plastové příčky určeno pro trampolíny ACRA SPORT – především větších průměrů 366, 429 cm.

Nosnost: 120kg
Značka: Acra
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Příslušenství k trampolínám

Další produkty od výrobce Acra


Top