Agama Celoobličejová maska na šnorchlování LENNY L/XL POUZE lime (VÝPRODEJ)

Tento zlevněný produkt Agama Celoobličejová maska na šnorchlování LENNY L/XL POUZE lime (VÝPRODEJ) od kvalitní značky Agama můžete získat u nás nyní téměř zdarma. Teď v akci 710 Kč
Cena: 710 Kč

Maska na šnorchlování pro dospělé od značky Agama. Tato šnorchlovací maska poskytuje široký výhled a umožňuje dýchat přirozeně nosem i ústy. Součástí balení jsou ucpávky do uší a držák pro GoPro kameru. Hlavní vlastnosti masky zahrnují schopnost přirozeného dýchání skrze ústa i nos, speciální systém cirkulace vzduchu, který zabraňuje zamlžování, a široké pole vidění s úhlem 180°. Maska má nastavitelný textilní pásek, který nezatěžuje vlasy, a speciální systém Dry, který minimalizuje pronikání vody do šnorchlu. Dále obsahuje výpustný ventil ve spodní části masky, který umožňuje odvod vody při zvednutí hlavy. Lícnice z měkkého silikonu zajistí pohodlí a je zároveň vodotěsná.
Celoobličejové masky jsou navrhovány s důrazem na ergonomii a komfort. Tato šnorchlovací maska kombinuje atraktivní design s vysokou funkčností a je k dispozici v třech barevných provedeních.
PROČ NENÍ MASKA AGAMA VHODNÁ NA NÁDECHOVÉ POTÁPĚNÍ?
V masce je mnohem více vzduchu než v klasické potápěčské masce, takže od hloubky 1 m maska nepříjemně tlačí na obličej. Při potápění je důležité vyrovnávat tlak, což s maskou nelze.
JAKOU VELIKOST CELOOBLIČEJOVÉ MASKY AGAMA ZVOLIT?
Maska AGAMA se prodává ve dvou velikostech. Pro děti, juniory a ženy s drobnějším obličejem je určena velikost S/M a ženy s širším obličejem a muže velikost L/XL.
Jak správně měřit a tím vybrat správnou velikost? Měříme vždy od kořene nosu po bradu a měří se jako přímka – rovně (nekopíruje nos). Velikost S/M je pro obličej 10-12 cm, velikost L/XL nad 12 cm.
MOHU POUŽÍVAT MASKU AGAMA, I KDYŽ MÁM VOUSY?
U mužů mohou být příčinou vnikání vody do masky vousy, proto vám doporučujeme se oholit, či zvolit jiný model než, neboť silikonová lícnice nezaručí 100 % přilnavost ke tváři s vousy. Nicméně máme vyzkoušeno, že pokud se maska i přes vousy dobře přitáhne, tak sedí. Nemusí to být však pravidlo.
JAK FUNGUJE TECHNOLOGIE PROTI ZAMLŽOVÁNÍ?
Maska optimálně funguje ve vodě o teplotě 18 °C, a to tak, že vzduch nejdříve proudí na zorník, než je vdechnut nosem či ústy. Vlhčí vzduch, který vydechujete, je odváděn přes silikon a plast, kudy proniká i čerstvý vzduch. Tak dochází k pravidelné výměně vzduchu. Na stejném principu funguje odmlžování čelního skla automobilu.
JAK FUNGUJE SYSTÉM DRY TOP BRÁNÍCÍ VNIKNUTÍ VODY DO ŠNORCHLU?
Byl vyvinut k tomu, aby do šnorchlu za žádných okolností (ve vlnách, při přílišném sklonění hlavy) nevtékala voda. V masce je umístěn plovák, který při potopení vyplave a uzavře vzduchový otvor. Při vynořování vždy vydechněte, aby se plovák uvolnil.
NA CO SI DÁVAT POZOR PŘI POUŽÍVÁNÍ MASKY AGAMA?
Pozor na písek. Masku AGAMA nepokládejte na písek, který může sklo snadno poškrábat. Pokud se na masku dostane písek, nesnažte se připevňovat šnorchl k masce silou. Masku i šnorchl nejprve opláchněte. Stejně tak může písek blokovat ventil ve šnorchlu. V takovém případě šnorchl důkladně vypláchněte, použijte klíč k uvolnění bójky ve ventilu a opět celý šnorchl vypláchněte vodou.
Značka: Agama
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Potápěčské masky

Další produkty od výrobce Agama


Top