Agama Neoprenové ponožky ALPHA – 3mm na beach volejbal POUZE 36/37 (VÝPRODEJ)

Tento výjimečný produkt Agama Neoprenové ponožky ALPHA - 3mm na beach volejbal POUZE 36/37 (VÝPRODEJ) od známé společnosti Agama jednoduše získáte právě nyní za výhodnou cenu! Ceny již od 270 Kč
Cena: 270 Kč

Máte rádi beach volejbal? Chcete se mu věnovat naplno? Máme pro Vás skvělý typ!
Neoprenové ponožky, které Vás ochrání před rozžhaveným pískem, či v opačném případě před chladným počasím. Tyto ponožky poskytují špičkovou ochranu nohou a zajišťují lepší výkon při plážovém volejbale či jiných plážových a vodních sportech. Ponožky jsou vyrobený z 3 mm Superstrechového neoprenu, materiál neomezuje pohyb a nepřekáží na noze. Spodní část ponožek je s protiskluzovým nástřikem. Údržba neoprenových ponožek
Jedná se o spotřební zboží, kde je nutností vyhnout se brzkému mechanickému poškození. Proto Vám zde nabízíme pár rad:

Důležité je vyhýbat se tvrdému a hrubému povrchu, ponožky jsou určeny zejména do písku. I krátká chůze po asfaltu nebo kameněné cestě způsobuje poškození ochranného povrchu ponožky, ponožka je pak více náchylná a nevydrží tak dlouho.
Výběr velikosti hraje taktéž nemalou roli. Velmi těsná ponožka způsobuje, že jsou vlákna více náchylná na protržení. Pokud si nevíte s výběrem ponožek rady, neváhejte nás kontaktovat.
Ponožky je důležité skladovat v suchu a při pokojové teplotě. Vysoké teploty a mráz ponožkám škodí, zejména pak silné přímé slunce.

Čištění ponožek. Doporučujeme ruční praní v sladké vodě a sušení při pokojové teplotě. Perte ponožky po každém použití, z obou stran. Neperte v pračce a nesušte v sušičce. 
Značka: Agama
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Neopreny

Další produkty od výrobce Agama


Top