AllNutrition Erytrytol 1000g

Unikátní a žádaný výrobek AllNutrition Erytrytol 1000g originál od značky AllNutrition snadno můžete najít právě nyní za akční cenu! Akční ceny již od 169 Kč
Cena: 169 Kč

Erytrytol od Allnutrition je sladidlo bez kalorií, ideální do diety! Alternativa k běžnému cukru s nulovou kalorickou hodnotou. Doporučuje se při hubnutí, péči o postavu a diabetikům.

V bodech:

  • skvělá alternativa cukru
  • nejzdravější ze sladidel
  • energetická hodnota 0kcal ve 100g
  • nulový glykemický index
  • doporučuje se v nízkosacharidových dietách a dietách bez cukru
  • nezpůsobuje zubní kaz
  • vhodné pro diabetiky
  • vynikající v kuchyni jako doplněk do fit a zdravého pečení

Erythritol se řadí k polyolům, neboli polyhydroxylovým (cukrovým) alkoholům. Vytváří se během procesu přirozené fermentace. Vyskytuje se v zelenině, ovoci (např. hrozny, hrušky), houbách, řasách nebo víně.

Je považován za jedno z nejzdravějších sladidel. Toto označení si vysloužil svou přirozenou vlastností: není metabolizován lidským tělem (vylučujeme jej močí). Nemá negativní vliv na zdravotní stav. Konzumace erythritolu namísto cukru vede k menšímu vzrůstu hladiny glukózy v krvi. Pomáhá při zachování mineralizace zubů. Nemá žádnou energetickou hodnotu a může být použit v dietách nízkokalorických a bez cukru.

Jeho sladkost odpovídá 60-70% sladkosti sacharózy. Toto sladidlo navíc způsobuje příjemný pocit chladu v ústech. Sladit jím můžete doslova vše – od kávy až po domácí koláče. Navíc, na rozdíl od jiných podobných látek, nezanechává cizí pachuť.

Doporučené dávkování:

  • Používejte jako náhražku cukru, přísad do nápojů, pokrmů, dezertů, pečiva.

Upozornění: Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Spotřeba v nadměrném množství může způsobit projímavý účinek.

Nutriční hodnoty Allnutrition Erytrytol 1000g:

ve 100g
Energetická hodnota 0 kJ
0 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 100 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
Vláknina 0 g

Složení:

Erythritol.

Značka: AllNutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Iontové nápoje

Další produkty od výrobce AllNutrition


Top