Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g

Tento akční produkt Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g s osvědčenou značkou Amix Nutrition snadno získáte na našich stránkách teď právě ve slevě. Akční ceny již od 419 Kč
Cena: 419 Kč

Creatine Monohydrate CreaPure – 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure®. 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure® vyrobený v Německu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne již konzumaci 3 g kreatinu denně.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 3 g denně.

Příprava:

  • Rozmíchejte 1 odměrku (3 g) kreatinu ve 200-300 ml vody nebo jiné tekutiny a ihned vypijte cca 30-60 minut před tréninkem. Sportovci užívající kreatin monohydrát by měly dbát na dostatečný příjem tekutin během celého dne a to minimálně 2 l.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Značka: Amix Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top