Amix Nutrition Ecdy-Sterones 90 kapslí

Tento zlevněný výrobek Amix Nutrition Ecdy-Sterones 90 kapslí značky Amix snadno můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 751 Kč
Cena: 751 Kč

AMIX™ Ecdy Sterones je svým složením doslova „legální bezpečnou náhradou anabolických steroidů“. AMIX™ Ecdy Sterones je komplex přírodních extraktů s obsahem ecdysteronů.

Beta-ecdysterone, známý tako jako ecdysterone (20-Hydroxyecdysone), je přirozeně se vyskytující steroid v rostlinách nebo kuklách hmyzu. Je široce používán kulturisty a fitness nadšenci pro růst svalové hmoty či hubnutí tuku. Bývá propagován jako přírodní a zcela legální alternativa k hormonálním steriodům a dále jako silná podpora přirozeného růstového hormonu bez negativních následků.

Ecdysterone má mnoho příznivců i odpůrců. První studie tvrdí, že tato látka podporuje růst svalové hmoty, druhá, že dávkování a množství obsažené v suplementech je příliš malé na to, aby měl ecdysterone vůbec nějaký vliv na organismus.

Zajímavé ale je, že studie prováděné na myších prokázaly přímý vliv ecdysteronu na růst kloubní chrupavky a zesílení růstových destiček. To je pozitivní zprávou pro všechny, kdo touto nemocí trpí. Studie na lidský organismus je však v počátcích, tudíž si budeme muset ještě několik let počkat na výsledky.

V bodech:

  • zvyšuje přirozenou produkci testosteronu
  • podporuje růst svalové hmoty
  • zvyšuje libido
  • napomáhá snižovat hladinu cholesterolu

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 3 kapsle denně s jídlem. Produkt užívejte maximálně po dobu 4 týdnů. Poté následuje pauza min. 2 týdny.

Upozornění:Nevhodné pro děti a mládež do 18ti let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Ecdy-Sterones 90 kapslí:

3 kapsle
Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 450 mg
Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. saponinů) 450 mg
Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii) 300 mg
Damiana extrakt (4:1) 300 mg
Gamma Oryzanol 150 mg
Testofen® – extrakt z pískavice řeckého sena 150 mg

Složení:

Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron), Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. saponinů), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii), Damiana extrakt (4:1), Gamma Oryzanol, Testofen® – extrakt z pískavice řeckého sena (Trigonella Foenum – Graecum, 3% fenusidů), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Alergeny:

Výrobek může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, arašídů a oříšků.

Značka: Amix
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Amix


Top