Amix Nutrition Probio Forte 60 kapslí

Designový kus Amix Nutrition Probio Forte 60 kapslí od známého výrobce Amix Nutrition pořídíte právě skutečně výhodně! Nabídky již od 368 Kč
Cena: 368 Kč

Účinná směs 7 přátelských bakteriálních kmenů, což je 5,75 miliard organismů tvořících kolonie. GreenDay® Probio Forte je účinná směs 7 přátelských bakteriálních kmenů, což je 5,75 miliard organismů tvořících kolonie. Tyto bakterie napomáhají podporovat správné mikro klima ve střevech. Produkt je vyráběn v rostlinných kapslích.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 1 kapsli 1-3 krát denně nejlépe s jídlem nebo jak určí Váš lékař.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Probio Forte 60 kapslí:

1 kapsle
Amix™ Probiotické Bakterie 5,75 miliard organismů

Složení:

Maltodextrin, rostlinná celulóza (kapsle); probiotické bakterie (DE111™ – Bacillus subtillis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum); látka protispékavá: triglyceridy se středně dlouhým řetězcem.

Alergeny:

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, ořechů a arašídů.

Značka: Amix Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top