Applied Nutrition Beta-Alanin 1500mg 120 kaps.

Exkluzivní kus Applied Nutrition Beta-Alanin 1500mg 120 kaps. značky Applied Nutrition jednoduše najdete tady teď ve slevě. Nabídka od 599 Kč
Cena: 599 Kč

Beta-Alanin je kapslová forma neesenciální aminokyseliny beta alanin. Z beta alaninu se v organismu společně s aminokyselinou histidin tvoří karnosin, který může pomoci oddálit nástup únavy, a prodloužit tak sportovní výkon díky jeho pozitivnímu vlivu na hromadění kyseliny mléčné ve svalech.

Beta-Alanin je nepostradatelný pro tvorbu karnosinu, který dokáže snížit míru zakyselení v pracujících svalech

Beta-Alanin v jedné dávce obsahuje 1500 mg neesenciální aminokyseliny beta alanin v kapslích. Beta alanin je společně s aminokyselinou histidin nepostradatelný pro tvorbu karnosinu. Karnosin ve svalové tkáni funguje jako proteinový pufr, což znamená, že plní roli takového „čističe nebo uklízeče.“ Dokáže totiž snížit míru zakyselení v pracujících svalech, a může tak pomoci oddálit nástup únavy, a tím prodloužit sportovní výkon. Díky tomu je vhodný pro sportovce širokého zaměření.

Beta-Alanin a jeho výhody

  • obsahuje 1500 mg aminokyseliny beta alanin v jedné dávce
  • je v rostlinné kapsli vhodné pro vegetariány
  • je nepostradatelný pro tvorbu karnosinu
  • je vhodný zejména pro intenzivně trénující sportovce

Složení

Beta alanin, objemové činidla (difosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza), HPMC (vegetariánská kapsle).

Dávkování

Doporučujeme začít s konzumací 2 kapslí dvakrát denně během prvních 4 týdnů a potom omezit dávkování na 2 kapsle jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 kapsle)
Beta alanin 1500 mg

Upozornění

V případě, že jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojící žena, máte jakékoli zdravotnípotíže nebo pokud užíváte jakékoliv léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Značka: Applied Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Applied Nutrition


Top