Applied Nutrition Zero Stimulant Pump 3G 375 g POUZE fruit burst (VÝPRODEJ)

Ve slevě tento výrobek Applied Nutrition Zero Stimulant Pump 3G 375 g POUZE fruit burst (VÝPRODEJ) od top výrobce Applied Nutrition jednoduše naleznete tady a teď právě za akční cenu! Nabídky již od 567 Kč
Cena: 567 Kč

Zero Stimulant Pump 3G je komplexní předtréninkovka v dobře rozpustné instantní formě, která neobsahuje žádné stimulanty. Hodí se tak k podpoře výkonu i v případě večerních tréninků bez negativního vlivu na spánek. Ve složení najdete populární látky, které jsou spojené s intenzivnějším výkonem, efektivnějším prokrvením a napumpováním svalů.

Zero Stimulant Pump 3G je komplexní předtréninkovka bez stimulantů pro podporu výkonu a napumpování svalů

Zero Stimulant Pump 3G je vícesložková předtréninkovka s funkčním složením, která neobsahuje látky se stimulačním účinkem. Je v dobře rozpustné instantní formě a jedna 15gramová dávka obsahuje efektivní směs 12 látek pro podporu sportovního výkonu, prokrvení a napumpování svalů. Obsažený citrulin malát a arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) podporují produkci oxidu dusnatého v organismu (NO). Ten má pozitivní vliv na prokrvení svalů, a umožňuje tak kvalitnější distribuci krve do svalů, do kterých se dostane více živin a kyslíku, které organismus může využít na podporu sportovního výkonu. Se zlepšením výkonu je dále spojen i obsažený kreatin monohydrát. Kreatin při příjmu 3 g za den zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících úseků vysoce intenzivního cvičení. Se Zero Stimulant Pump 3G tohoto příjmu snadno docílíte v jedné dávce. Dále produkt pro podporu síly a rychlosti obsahuje i beta alanin, který může díky svému mechanismu působení oddálit nástup únavy, a zefektivnit tak sportovní výkon.

V složení najdete pro maximální vstřebatelnost obsažených látek i BioPerine® a AstraGin®. Komplexní složení a funkčnost dotváří elektrolyt v podobě sodíku a aminokyseliny tyrosin, taurin a theanin, které jsou častou součástí předtréninkovek. Poslední zastoupené látky v produktu představuje vitamín B3 a vitamín B12. Ty přispívají k optimálnímu energetickému metabolismu, který je důležitý pro tvorbu energie, a snížení vyčerpání a únavy. Zero Stimulant Pump 3G je díky svému komplexnímu složení vhodný pro silové i kolektivní sportovce.

Zero Stimulant Pump 3G a jeho výhody

  • je komplexní předtréninkovka bez stimulantů v instantní formě
  • obsahuje látky spojené s efektivnějším prokrvením a napumpováním svalů
  • obsahuje kreatin, který zvyšuje fyzickou výkonnost
  • přispívá k optimálnímu energetickému metabolismu a snížení vyčerpání a únavy
  • je vhodný k použití i před večerním tréninkem

Složení

Příchuť fruit burst: citrulin malát 2:1, arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatin monohydrát, beta-alanin, přírodní aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný), L-theanin, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, vitamín B3 (nikotinamid), BioPerine® (extrakt z černého pepře), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rostliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), přírodní barvivo (červená řepa), vitamín B12 (kyanokobalamin).

Příchuť icy blue razz: citrulin malát 2:1, arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatin monohydrát, beta-alanin, přírodní aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný), L-theanin, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, nikotinamid (vitamín B3), BioPerine® (extrakt z černého pepře), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rostliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), přírodní barvivo (spirulina), vitamín B12 (kyanokobalamin).

Dávkování

Rozmíchejte 1 dávku v podobě 15 g (2 odměrky) s 200 ml studené vody v šejkru zhruba 30 minut před tréninkem a ihned konzumujte.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (15 g)
Energetická hodnota 11 kJ / 3 kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 0,63 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sodík 0,171 g
Ekvivalent soli 0,426 mg
Citrulin malát 2:1 5 g
AAKG 3 g
Kreatin monohydrát 3 g
Beta-alanin 2 g
Taurin 250 mg
L-Tyrozin 250 mg
L-Theanin 250 mg
AstraGin® 50 mg
BioPerine® 5 mg
Vitamín B3 60 mg
Vitamín B12 50 mcg

Upozornění

V případě, že jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojící žena, máte jakékoli zdravotní potíže nebo pokud užíváte jakékoliv léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Nesmí se používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Značka: Applied Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Applied Nutrition


Top