BeastPink Set spirálových gumiček do vlasů mix

Oblíbený a kvalitní kus BeastPink Set spirálových gumiček do vlasů mix od značky BeastPink jednoduše pořídíte zde v akci. Nabídky od 70 Kč
Cena: 70 Kč

Set spirálových gumiček do vlasů obsahuje 9 gumiček z termoplastického polyuretanu, díky kterému mají ty nejlepší možné vlastnosti. Pevně drží účes, přesto jsou však šetrné k vlasům, a tak se nemusíte bát zbytečného vytrhávání. Díky svému designu se budou hodit do každého dámského outfitu.

Set spirálových gumiček do vlasů udrží pevně vlasy v culíku či copu a je šetrný k vlasům

Set spirálových gumiček do vlasů obsahuje 9 kusů praktických gumiček, které se vám budou hodit opravdu ke každému outfitu. Kromě designu je velkou předností také jejich materiál. Jsou vyrobeny z odolného termoplastického polyuretanu. Nemusíte tak mít nikdy strach, že by vám na ruce praskly nebo se ve vlasech přetrhly. Naopak budete mít vždy jistotu, že culík, cop či drdol spolehlivě podrží.

Díky povedenému designu nemusíte gumičky používat jen do vlasů. Skvěle vypadají také jako stylový náramek na ruce, který můžete sladit s dalšími detaily vašeho outfitu. Navíc se vám pak nestane, že budete muset zdlouhavě v kabelkách a dalších taškách hledat gumičku, když si budete chtít sepnout vlasy.

Gumičky z tohoto setu jsou tak skvělým pomocníkem pro vlasové účesy do práce, školy, fitka nebo jako módní doplněk ve formě náramku na ruku.

Set spirálových gumiček do vlasů a jeho výhody

  • obsahuje 9 gumiček
  • je vyrobený z odolného termoplastického polyuretanu
  • spolehlivě drží účes
  • je šetrný k vlasům
  • gumičky vypadají skvěle i na ruce jako módní doplněk
  • ideální do práce, školy, fitka a pro každou příležitost

Materiál

termoplastický polyuretan

Značka: BeastPink
Barva růžová

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce BeastPink


Top