Běžecké boty Under Armour Hovr Machina Modrá / Červená

Tento skvělý kus Běžecké boty Under Armour Hovr Machina Modrá / Červená od známého výrobce UNDER ARMOUR najdete u nás teď opravdu výhodně! Právě teď jen za 3199 Kč
Cena: 3199 Kč

Boty Under Armour Hovr Machina

Pánská běžecká obuv Under Armour HOVR™ Machina je běžecká bota, která vás dokáže trénovat. HOVR™ technologii s dokonalou návratností energie doplňuje dynamický materiál Pebax® pro rychlejší odraz a zabudovaný čip, který se po bezdrátovém propojení s aplikací UA MapMyRun stává vaším osobním běžeckých trenérem. Ten, na základně sledováním délky kroku, kadence a dalších statistik, vám v reálném čase poskytuje personalizované tipy, které vám usnadní běh. Svrchní část obuvi z lehké kompresní síťoviny nabízí vynikající prodyšnost a styl. Technologie UA HOVR ™ poskytuje „nulovou gravitaci“ pro udržení návratnosti energie, která pomáhá eliminovat nárazy krok po kroku. Zabudovaný UA Record Sensor™ zaznamenává, analyzuje prakticky všechny běžecké metriky – vzdálenost, tempo, délku kroku, kadenci a po propojení s aplikací UA MapMyRun v telefonu nebo chytrých hodinkách dokonce v reálném čase. Externí panel paty pro zvýšenou stabilitu a uzamčení nohy v obuvi. Masivní podešev pokrývá nejnamáhavější oblasti. Kombinace karbonové a pryžové vložky pod patou poskytuje ideální trakci a odolnost. Použity prvky z vysoce reflexního materiálu pro bezpečný trénink i za zhoršených světelných podmínek.

Materiál: 83% Textil, 17% Syntetika. Podrážka: 100% Guma

UA Record Sensor™
Vestavěný Bluetooh snímač v obuvi UA Record Sensor™ se bezdrátově připojuje s aplikací UA MapMyRun a poskytuje podrobný přehled o běžeckých údajích jako jsou vzdálenost, tempo, kadence a délka kroku. Na základě analýzy těchto údajů navrhuje, jak zlepšit běžecký výkon.
Značka: UNDER ARMOUR
Barva Žlutá / Černá
Velikost 41
Materiál 83% textil, 17% syntetika. podrážka: 100% guma

Další produkty z kategorie Běh

Další produkty od výrobce UNDER ARMOUR


Top