BioTech USA Synephrine 60 kapslí

Tento velmi oblíbený kus BioTech USA Synephrine 60 kapslí od populární značky BioTech USA jednoduše můžete pořídit zde nyní ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 289 Kč
Cena: 289 Kč

BioTech Synephrine je výživový doplněk s obsahem extraktu z hořkého pomeranče (Citrus aurantium). Synefrin je přítomen v mnoha produktech, ale obvykle je obsažen v termogenních přípravcích. V kombinaci s nízkokalorickou dietou a tvrdým tréninkem pomáhá formovat postavu. Synefrin je také oblíbený jako synergent pro kofein.

Výhody

  • až 10 mg synefrinu na jednu dávku

SLOŽENÍ:

obsahuje: Objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), extrakt z pomerančovníku hořkého 19,6% [extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), maltodextrin], kapsle [želatina, lešticími činidlo (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti ( hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavými látkami (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

DÁVKOVÁNÍ:

Užijte 1 kapsli denně. Zapijte se sklenicí vody.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Extrakt z pomerančovníku hořkého 162 mg
z toho synefrin 10 mg

Značka: BioTech USA
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top