BiotechUSA 100% Glutamine 500g

Unikátní a žádaný kus BiotechUSA 100% Glutamine 500g od oblíbené značky BiotechUSA získáte u nás nyní se slevou. Akční cena 529 Kč
Cena: 529 Kč

BiotechUSA Glutamin je důležitým prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. BiotechUSA 100% L-Glutamine 1000 g je důležitým prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. Podávání glutaminu podporuje tvorbu růstového hormonu a vytváří antikatabolický stav.

Glutamin představuje neesenciální aminokyselinu, která tvoří podstatnou část volných aminokyselin ve svalech. Podporuje správné fungování svalových buněk a imunitního systému, tlumí katabolismus bílkovin a zlepšuje dusíkovou bilanci. Představuje důležitý substrát pro bílé krvinky. Jeho snížení po náročném dlouhotrvajícím zatížení může vést k jeho deficitu a zhoršení funkční zdatnosti bílých krvinek.

Glutamin je důležitým prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. Podávání glutaminu podporuje tvorbu růstového hormonu a vytváří antikatabolický stav. Užívání glutaminu je zvlášť užitečné během redukční diety při omezení sacharidů.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 odměrku (5 g) přípravku před a jednu po tréninku (smíchejte s 250 ml vody nebo ovocné šťávy)

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do konce (den/měsíc/rok) viz na bílý rámeček (LOT/EXP). Uchovávejte těsně uzavřené při teplotě 5 – 25 °C. Výrobek skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Uchovávejte do 70 % relativní vlhkosti. Informace o alergenech: výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóji, vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Nutriční hodnoty BiotechUSA 100% Glutamine 500g:

ve 100g v 5g
L-glutamin 100 g 5 g

Složení:

100 % L-glutamin.

Alergeny:

Neobsahuje.

Značka: BiotechUSA
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce BiotechUSA


Top