BiotechUSA Beta Alanine 90 kapslí

Nejprodávanější kus BiotechUSA Beta Alanine 90 kapslí originál od značky BiotechUSA jednoduše seženete u nás opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 327 Kč
Cena: 327 Kč

Beta Alanine od BiotechUSA je skvělá aminokyselina, která pomáhá prokrvit svaly a také k jejich regeneraci. Beta Alanin je látka podporující tvorbu karnosinu ve svalové tkáni. Navýšením jeho množství ve svalové tkáni lze u sportovců dosáhnout výborného zlepšení výsledků a mnohem rychlejší regenerace. Beta-alanin je prekurzorem vitaminu kyseliny pantothenové a součástí některých peptidů – anserinu, karnosinu. Karnosin pomáhá stabilizovat svalové pH tím, že absorbuje ionty vodíku, které se uvolňují ve svalových vláknech během tréninku. Tím je zabráněno tvorbě kyseliny mléčné a dochází k výraznému urychlení regenerace.

Beta-alanin je výborným pomocníkem kreatinu. Bylo vědecky prokázáno že suplementace kreatinu spolu s beta-alaninem má za výsledek větší přírůstky svalů než při užívání samotného kreatinu.

  • Zvyšuje množství carnosinu ve svalové tkáni
  • Snižuje kyselost svalů
  • Zvyšuje svalovou vytrvalost
  • Lepší napumpování pomocí syntézy oxidu dusnatého
  • Antioxidant a protistárnoucí charakter

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 4 kapsle denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skaldováním a použitím.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Beta Alanine 90 kapslí:

4 kapsle
Beta alanine 4000 mg

Složení:

Beta-alanin (86%), tobolka [želatina, purifikovaná voda, barvivo (oxid titaničitý)], protihrudkující látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).

Značka: BiotechUSA
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce BiotechUSA


Top