BiotechUSA Fiber Complex For Her 120 tablet

Tento zlevněný výrobek BiotechUSA Fiber Complex For Her 120 tablet od značky BiotechUSA snadno můžete najít zde nyní levně! Akční cena od 289 Kč
Cena: 289 Kč

Fiber Complex For Her od BiotechUSA jsou ve vodě rozpustné žvýkací tablety obsahující dietní vlákninu, inulin a chrom. Biotech USA Fiber Complex For Her jsou ve vodě rozpustné žvýkací tablety obsahující dietní vlákninu, inulin a chrom. Tablety nepředstavují významný příjem kalorií, takže je můžete užívat s čistým svědomím, když vás přepadne hlad během vaší diety.

ÚLOHA VLÁKNINY V DIETĚ

Už dlouhou dobu víme, že kvalitní jídlo je důležité pro udržování si dobrého zdraví, a pořekadlo ‚jsme to co jíme‘ v sobě skrývá mnoho pravdy. Dietní vláknina hraje důležitou roli při udržování zdraví. Nedostatečný příjem vlákniny může být rizikovým faktorem při mnoha chorobách. Dietní vláknina odolává trávicím enzymům v lidském těle, které ji nedokážou rozložit na menší, absorbovatelné jednotky. Rozlišujeme rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Mají důležitou úlohu při snižování cholesterolu v krvi, při nízkokalorické dietě, stejně jako při redukční dietě. Strava bohatá na vlákninu vyžaduje dostatečný příjem tekutin, což znamená asi 2 litry denně.

Abyste si udrželi vaše zdraví, měli byste denně užívat zhruba 25-35 g rostlinné vlákniny, kterou můžete získat z ovoce a zeleniny. Náš hektický životní styl, nám ne vždy umožňuje mít normální jídlo, proto potřebnou vlákninu, můžete také získat z dietní vlákniny.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a udržování normální hladiny cukru v krvi.

Linie výživových doplňků ‚BioTechUSA for Her‘ vznikla proto, aby nabídla kompletní řešení na tvarování postavy pro ženy. Aktivní složky našich výrobků prémiové kvality vám pomohou, abyste vydali na novou cestu. Na cestu, která vede k největšímu pokladu ženy, k sebedůvěře.

BOJ PROTI KILUM

Ať už jde o ženu mladší nebo starší, plnější či štíhlejší, o ženu svobodnou či ve vztahu, stydlivou nebo horkokrevné, s průměrným tělem nebo tělem supermodelky, neexistuje žádná žena, která by byla zcela spokojená s každou částí svého těla! A přání žen, jsou většinou zaměřeny na ztrátu hmotnosti.

Přirozeně, genetiku nezměníte, ale pokud vynaložíte přiměřené úsilí pak každý, dokonce i vy můžete změnit vaši postavu! Změna, je však výsledkem životního stylu, jehož základem je zdravá strava a pravidelný pohyb. Pro maximální efektivitu vaší snahy, můžete celý tento proces ještě vylepšit s použitím výživových doplňků pro kontrolu tělesné hmotnosti. Společně se správnou dietou a tréninkem, tyto produkty podporují zvýšené využití kalorií a získávání energie z tukových zásob.

Výhody

  • kontroluje a potlačuje chuť k jídlu
  • snižuje cholesterol v krvi
  • vhodný při nízkokalorické a redukční dietě
  • přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
  • udržuje normální hladinu cukru v krvi

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 3 x 2 žvýkací tablety denně před jídlem se sklenicí vody.

Upozornění: skladujte do 25°. nevytavujte přímému slunečnímu záření.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Fiber Complex For Her 120 tablet – Ovocný punč:

6 tablet RHP
Energetická hodnota 102 kJ
25 kcal
Tuky 0,33 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,32 g
Sacharidy 6,2 g
Z toho cukry 0,34 g
Z toho polyoly 5,6 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0,01 g
Vláknina 2,7 g
Chrom 19 mcg 47 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Inulin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), aromata, kyselina (kyselina citrónová), aromata, kyselina (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), chlorid chromitý a jeho hexahydrát (0,001%).

Alergeny:

Vyrobeno v závodě, kde se zpracovávají produkty obsahující mléko, vejce, sóju, lepek, korýši, oxid siřičitý a ořechy.

Značka: BiotechUSA
Příchuť Ovocný punč
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce BiotechUSA


Top