Bodyflex Multi Enzyme 200 kapslí

Tento akční a ve slevě produkt Bodyflex Multi Enzyme 200 kapslí od značky Bodyflex snadno můžete najít právě zde za akční cenu! Teď za akční cenu 258 Kč
Cena: 258 Kč

Velmi účinné enzymy pro trávení všech složek stravy (bílkoviny, sacharidy, tuky i vláknina).

Oproti běžným výrobkům, které většinou účinkují až v tenkém střevě, je tato 100% rostlinná směs enzymů aktivní již v žaludku, což výrazně urychluje a zesiluje celý proces trávení. Multi ENZYME je totiž resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracuje v širším spektru pH 3,5-8,0 (v žaludku i střevě najednou).

Víte že enzymy jsou v těle důležité nejen pro trávení? S jejich pomocí se v lidském těle odehrávají veškeré biochemické pochody jako je obnova tkání, produkce hormonů, hojení chrupavek, úponů, zranění. Bez enzymů by v našem těle nemohlo nic fungovat.

Enzymů máme všichni nedostatek, protože jsme zatěžování zejména „mrtvou“ tj. tepelně upravenou stravou, která neobsahuje enzymy žádné, protože jsou zničeny při teplotách nad 40 stupňů celsia. Tyto „ztracené“ enzymy jsou ale potřeba pro trávení, takže si je tělo musí vytvořit v mnohem větším množství, než kdybychom konzumovali stravu v přirozeném stavu (syrovou).

Přednosti produktu:

  • tráví sacharidy, bílkoviny i tuky
  • zvýšení využití přijatých živin ve stravě
  • působí v celém těle

SLOŽENÍ:

obsahuje: Papain (Papaya latex), Alpha-amylase (Aspergillus oryzae), Bromelain (ananas), Lactase (Aspergillus oryzae), Cellulase (Trichoderma reesei), neutralní Protease (Bacillus licheniformis), Lipase (Aspergillus oryzae), Nosič: maltodextrin. Želatinová tobolka.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2-4 kapsle těsně před jídlem nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Dávkování lze upravit dle množství a stravitelnosti jídla.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte na suchém, chladném místě mimo sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Minimální trvanlivost: viz. obal. Obsah balení: 100 kapslí (34 g).

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
EnzymEx komplex 40 mg 80 mg
Cellulase 100 U/g 200 U/g
Lactase 2000 U/g 4000 U/g
Lipase 500 U/g 1000 U/g
Protease 3000 U/g 6000 U/g
Papain 100000 U/g 200000 U/g
bromelain 300 GDU/g 600 GDU/g
Amylase 12000 U/g 24000 U/g

Značka: Bodyflex
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Bodyflex


Top