BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v17

Tento oblíbený produkt BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v17 s osvědčenou značkou BUSHIDO naleznete tady a teď právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 699 Kč
Cena: 699 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v17 jsou vyrobeny ze zpevněné, syntetické kůže PU FLEX s matným povrchem podšité tkaninou Blacktop, která odolává poškozením.

Rukavice jsou ze strany dlaně opatřeny síťkou ActivCLIMA, která v kombinaci s vnitřním, vzduch propouštějícím materiálem, napomáhá snižovat teplotu uvnitř rukavice, díky tomu se ruka méně potí a trénink je komfortnější. Hřbetní část rukavice je vyplněná speciální obměnou paměťové pěny, která dokonale pohlcuje údery i během delšího a intenzivnějšího tréninku jak na boxovacím pytli, tak na terči či při tréninku se sparing partnerem. Bezpečnost rukavic zajištuje široký pásek se suchým zipem pro zpevnění zápěstí a prostor pro palec spojený řemínkem se zbytkem rukavice, tyto prvky minimalizují možnost zranění.

Všechny rukavice z nabídky DBX BUSHIDO jsou navrhovány a testovány ve spolupráci s trenéry boxu tak, aby vyhovovaly potřebám jejich tréninku, při projektování jsou také zohledněny bezpečnostní normy. Rukavice jsou před uvedením na trh několik týdnů testovány v tréninkovém prostředí.

Parametry:

  • Materiál: syntetická kůže
  • Ručně šité
  • Síťka ActivCLIMA
  • Vyplněny speciální PU pěnou
  • Široká manžeta na zápěstí se suchým zipem

Upozornění:

  • Norma: PN-EN 13277-1:2002, PN-EN 13277-7:2010

Značka: BUSHIDO
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top