BUSHIDO Chrániče kolen DBX ARP-2109

Tento skvělý produkt BUSHIDO Chrániče kolen DBX ARP-2109 od top značky BUSHIDO snadno získáte zde skutečně levně! Akční cena od 279 Kč
Cena: 279 Kč

DBX BUSHIDO ARP-2109 je sada 2 kusů elastických bandáží na kolena.

Kombinace polyesteru a bavlny zajišťuje ideální pružnost a zároveň udržuje kolenní kloub v ideální teplotě. Díky zvolenému materiálu se bandáže ideálně přizpůsobí tvaru kolen a zároveň poskytují ideální stabilizaci během tréninku se zátěží.

ARP-2109 jsou vybaveny silnou vrstvou ochranné pěny, která zvyšuje pohodlí a bezpečnost při úderech na koleno a při jeho podpírání v parterových polohách – například při zápasnickém tréninku.

Jak vybrat správnou velikost?

Velikosti uvedené v tabulce se vztahují k materiálu v klidovém stavu (bez natažení). Elastický materiál umožňuje roztažnost až 70%, díky čemuž je tolerance velikosti velmi široká. Čím menší velikost zvolíte, tím více bude chránič tlačit na oblast kolen.

Jakou velikost by měl zvolit člověk, jehož obvod nohy nad kolenem je 42 cm a pod kolenem je 32 cm? Velikost S i M sedí dobře, v případě velikosti L chránič také sedí, ale příliš málo tlačí na oblast kolene, což může mít za následek jeho pohyb při tréninku.

Parametry:

  • Materiál: polyester, bavlna
  • Ochranná vrstva v přední části
  • Obšité hrany
  • Hmotnost: až 20 kg

Upozornění:

  • Záruka 24 měsíců

Velikost S M L
Délka bandáže (cm) 22 23 24
Obvod horního lemu (cm) 30 31 32
Obvod spodního lemu (cm) 24 25 26
Šířka tlumící vložky (cm) 11 12 13
Výška tlumící vložky (cm) 13 14,5 16

Značka: BUSHIDO
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top