Chaya Quad Melrose Lavender

Unikátní produkt Chaya Quad Melrose Lavender od společnosti Chaya pořídíte tady teď právě opravdu výhodně. Cena od 2859 Kč
Cena: 2859 Kč

Brusle Chaya Melrose Lavender – jsou spojením komfortu a módy, všestranné kolečkové brusle se spoustou moderních funkcí. Bota je vyrobena z pevné umělé kůže, která má stylové a moderní provedení.

Maximálně komfortní bota je pevná a příjemná na noze.

Botička je velmi pohodlná, stylová a brusle jako celek má skvělou podporu. Užijete si tak hladkou a pohodlnou jízdu. Má zdviženou patu, což ji činí obratnější i na tancování. Brusle jsou ale vhodné i pro rekreační bruslení. Díky skvělým materiálům a vnitřnímu polstrování nabízí maximální pohodlí a podporu.

Botička této působivé kolečkové brusle je připevněna k lehké a pevné kompozitní desce vyztužené skelnými vlákny, která je spárována s venkovními kolečky 61 mm / 78A a ložisky Wicked ABEC 7, což zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu. Kolečka mají dlouhou výdrž a velmi dobré jízdní vlastnosti. Díky čtyřem kolečkům budete mít vždy pocit maximální stability,

Použitý hliníkový rám je zdrojem skvělého přenosu energie. Upínání je pomocí klasických tkaniček. Botička brusle obsahuje pěnu EVA pro maximální komfort a pohodlí, která je měkká a tvarovatelná. Větší bezpečnost zajistí brzda, která je v přední části brusle.
Značka: Chaya
Velikost EU 36
Barva Fialová

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Chaya


Top