Colmi Chytré hodinky P60 (černé)

Unikátní a žádaný produkt Colmi Chytré hodinky P60 (černé) s osvědčenou značkou Colmi jednoduše můžete získat u nás nyní za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 909 Kč
Cena: 909 Kč

Chytré hodinky Colmi P60 (černé)

Colmi P60 je chytrý asistent, který vám usnadní každodenní život. Za jasný a kvalitní obraz je zodpovědný 1,96″ TFT displej, zatímco lehký a minimalistický design zajišťuje pohodlí a skvěle vypadá. Navíc vám umožní pečovat o vaše zdraví a kondici díky praktickým funkcím a více než 100 sportovním režimům. Kromě toho umožňuje přijímat příchozí hovory, kontrolovat předpověď počasí, pořizovat fotografie na dálku a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami!

Přehledný přístup k informacím

S hodinkami Colmi P60 si můžete snadno přečíst nová oznámení a upravit nastavení. Chytré hodinky nabízejí 1,96″ obdélníkový TFT displej s rozlišením 320x386p, což znamená obraz v HD kvalitě. Kromě toho se vyznačují elegantním a minimalistickým designem – hodí se téměř ke každé stylizaci.

Pomůže vám pečovat o vaši kondici

Rádi trávíte svůj volný čas aktivně, nebo si snad chcete vyzkoušet nějakou novou disciplínu? Colmi P60 vám s tím pomůže! Chytré hodinky jsou vybaveny více než 100 sportovními režimy, takže si na své přijde každý. Na výběr máte mimo jiné běh, jízdu na kole, badminton, pilates, lyžování, tenis a horolezectví. Navíc chytré hodinky rozpoznají například cvičení s činkami a automaticky vygenerují zprávu o tréninku, takže můžete sledovat své pokroky.

Péče o zdraví

Hodinky Colmi P60 vám pomohou pečovat o vaše zdraví. Počítá kroky, spálené kalorie a vzdálenost. Vestavěný biosenzor navíc nepřetržitě monitoruje srdeční tep, takže můžete své zdraví sledovat neustále. Kromě toho měří saturaci krve, zaznamenává dobu spánku a jeho kvalitu. Na základě vygenerovaných údajů pak můžete pracovat na svých návycích.

Zůstaňte v obraze

Spárujte svůj smartphone s chytrými hodinkami a nenechte si ujít důležité informace. Colmi P60 zobrazuje oznámení o příchozích hovorech, SMS zprávách atd. Vše důležité máte nyní na dosah ruky – stačí zvednout zápěstí.

Váš chytrý asistent

Pro ještě větší pohodlí jsou chytré hodinky vybaveny řadou užitečných funkcí. Z hodinek Colmi P60 můžete uskutečnit hovor, zkontrolovat předpověď počasí, nastavit budík a časovač. Dále je možné spravovat hudební přehrávač nebo používat menstruační kalendář. Dálkové tlačítko spouště zase umožní pořídit fotografii.

Výdrž až 7 dní na jedno nabití

Chytré hodinky jsou vybaveny lithium-polymerovou baterií s kapacitou 230 mAh, což znamená přibližně 5-7 dní provozu. Na druhou stranu v pohotovostním režimu vydrží 15 dní. V balení najdete také magnetický nabíjecí kabel – po přibližně 2 hodinách budou chytré hodinky připraveny k dalšímu používání.

Přiložené stránky

  • chytré hodinky
  • magnetický nabíjecí kabel USB
  • uživatelská příručka

Výrobce:
Colmi
Model
P60
Barva
černá
Rozměry
43,8 x 36 x 10,5 mm
Materiál
Silikon, slitina zinku, ABS+PC
Hmotnost
49 g
Šířka řemínku
22 mm
Kompatibilita
Android 4.4 (nebo novější), iOS 8.0 (nebo novější), Harmony OS
Aplikace
Da Fit
Vodotěsnost
IP67
Aktualizace
OTA
Čip
Realtek RTL8763E
Paměť
RAM 578 KB, ROM 128 MB
Připojení
Bluetooth BLE5.2 (aplikace) + BT3.0 (připojení)
Dosah
10 m
Displej
TFT
Úhlopříčka displeje
1.96″
Rozlišení
320 x 386 p
Baterie
Lithium-polymerová
Kapacita baterie
230 mAh
Doba nabíjení
cca 2 h
Provozní doba
5~7 dní
Pracovní doba v pohotovostním režimu
15 dní
Podporované jazyky
Chytré hodinky: Aplikace: angličtina / čínština / japonština / korejština / němčina / francouzština / španělština / arabština / ruština / ukrajinština / italština / portugalština / indonéština: Indonéština / angličtina / zjednodušená čínština / japonština / korejština / němčina / francouzština / španělština / arabština / ruština / tradiční čínština / ukrajinština / italština / portugalština / nizozemština / polština / švédština / finština / dánština / norština / maďarština / čeština / bulharština / rumunština / slovenština / lotyština / indonéština / thajština / turečtina / vietnamština / hindština / paštunština / litevština / estonština / slovinština / chorvatština / řečtina.

Značka: Colmi
Barva černá

Další produkty z kategorie Sporttestery

Další produkty od výrobce Colmi


Top