Czech Virus ZMA MAX 100 kapslí

Tento velmi oblíbený kus Czech Virus ZMA MAX 100 kapslí pocházející od značky Czech Virus snadno můžete pořídit tady skutečně levně! Právě lze objednat jen za 324 Kč
Cena: 324 Kč

Přírodní anabolická formule přímo a účinně podporuje regeneraci svalů po cvičení a podporuje hluboký a zdravý spánek. Přírodní anabolická formule přímo a účinně podporuje regeneraci svalů po cvičení a podporuje hluboký a zdravý spánek. ZMA obsahuje nejúčinnější kombinaci zinku a hořčíku, která je dostupná na dnešním trhu. Je to speciální směs, která je vědecky navržena. ZMA je navíc obohaceno o vitamin B6. ZMA je jedním z nejpopulárnějších doplňků stravy kvůli své čistotě a efektivitě. Tato unikátní formula by měla být užita okolo 30-ti minut před spaním pro optimální výsledky na prázdný žaludek – pozor, bisglycinát může být pro některé osoby tězší na žaludek, otestujte svoji toleranci tím, že začnete nižším, než doporučeným dávkováním. Pokud vám bude dělat forma problém, užijte ji s jídlem (nejsou vhodné mléčné produkty kvůli vstřebatelnosti zinku).

V bodech:

  • zvyšuje tvorbu testosteronu a růstového faktoru IGF
  • přírodní anabolická formule pro regeneraci svalů a hluboký spánek

Doporučené dávkování:

  • Užijte 1×4 kapsle (ženy 1×2 kapsle) denně před spaním a zapijte dostatečným množstvím vody. Nikdy nepřekračujte denní dávku!

Upozornění: Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy.Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření.Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použítím nebo skladováním.Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Nutriční hodnoty Czech Virus ZMA MAX 100 kapslí:

1 kapsle RHP
Aquamin® Mg + Magnesium Bisglycinát
z toho obsah hořčíku 94 mg 25 %
Zinek Bisglycinát
z toho obsah zinku 7,5 mg 75 %
Vitamin B6 2,5 mg 179 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Hydroxid hořečnatý (Aquamin® Mg), Magnesium Bisglycinát, Zinek Bisglycinát, mikrokrystalická celulóza, vitamín B6 (Pyridoxine HCL), veganská kapsle (Hydroxypropylmethylcelulóza)

Alergeny:

Neobsahuje

Značka: Czech Virus
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Czech Virus


Top