Dětské kopačky Nike Tiempo Legend VII FG Červená / Černá

Tento kvalitní a levný výrobek Dětské kopačky Nike Tiempo Legend VII FG Červená / Černá od společnosti NIKE můžete získat na našich stránkách skutečně výhodně. Akční cena již od 2449 Kč
Cena: 2449 Kč

Dominantní první dotyk!
Dětské kopačky Nike Tiempo Legend VII FG z kolekce Play Fire jsou zcela novou generací, která je určená všem hráčům, kteří se dokáží obětovat pro tým. Svršek se skládá ze tři vrstev materiálu FitMesh, který je tvořen z nylonu, měkkých polštářků známých z kopaček Hypervenom 3, a v neposlední řadě pro Tiempo tak charakteristickou kůží. Vlákna Flywire spojená s tkaničkami zajišťují dynamickou fixaci. Povrch je dále opatřen drážkami, které spolehlivě redukují nepřesnost.

Jazyk kopačky je vyrobený z materiálu Flyknit, díky kterému obepne chodidlo a dodá ti maximální pocit jistoty. V kopačce se dále nachází systém NikeGrip, jenž zajistí tvou nohu uvnitř boty.

Podešev HyperStability je v přední části osazena kruhovými špunty pro časté změny směru, v zadní části se nachází špunty speciální nastaveny pro zpevnění při tvrdých dopadech.

Kopačky typu FG (lisovky) – jsou ideální volbou pro krátce zastřižené trávníky, které mohou být mokré, ale ne příliš blátivé
Značka: NIKE
Barva Modrá / Černá
Velikost 38,5

Další produkty z kategorie Lisovky (FG)

Další produkty od výrobce NIKE


Top