Globber Scooter Primo Foldable Premium Lights – Maya Blue koloběžka

Tento unikátní výrobek Globber Scooter Primo Foldable Premium Lights - Maya Blue koloběžka od známé společnosti Globber Scooter snadno pořídíte tady a teď právě za výhodnou cenu. V akci od 2040 Kč
Cena: 2040 Kč

Skládací 3-kolová koloběžka PRIMO FOLDABLE PREMIUM LIGHTS je první koloběžkou pro děti od 3 let. Tato progresivní koloběžka se svítícími koly doprovází dítě během jeho růstu, s hliníkovými řídítky nastavitelnými do 4 výškových úrovní (67,5 až 82,5 cm). Praktická, snadno ji složíte pomocí bezpečnostního tlačítka, abyste ji mohli snadno přepravovat nebo skladovat.

Dětská koloběžka PRIMO FOLDABLE PREMIUM LIGHTS má unikátní systém zamykání/odemykání řízení, aby se děti postupně naučily rovnováze. Nášlapná deska je nízká, aby šetřila námahu, široká pro lepší stabilitu a protiskluzová. Je upevněna na pevné kovové podpěře, která unese hmotnost uživatele až do 50 kg.
Přední kolečka o průměru 121 mm, zadní kolečko o průměru 80 mm, kvalitní, vysoce odskoková, litá PU, která absorbuje vibrace od země. Světelná kola bez baterií, poháněná dynamem. Jeho zadní brzda je dlouhá a obepínající: snižuje opotřebování kol pro ještě delší používání! Měkké a odolné rukojeti.

Vlastnosti:
Rozměry: d. 56 x d. 28 x V. 67,5/82,5 cm
Hmotnost: 2,5 kg
Značka: Globber Scooter
Průměr kol 121 mm
Barva modrá

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top