Gravity Symbol 19/20 snowboard + Gravity G2 black vázání + obal zdarma

Kvalitní a levný výrobek Gravity Symbol 19/20 snowboard + Gravity G2 black vázání + obal zdarma od odblíbeného výrobce Gravity naleznete zde ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 7984 Kč
Cena: 7984 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. True-Twin board je stavěný s klasickým prohnutím camber. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.

Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás nadchnout. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční. Gravity Symbol 19/20 snowboard

Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. True-Twin board je stavěný s klasickým prohnutím camber. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.

• Camber – klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
• Twin-Tip – esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
• Poplar + Bamboo Woodcore – lehké topolové dřevo je doplněno bambusovými hranolky pro větší pružnost a odolnost snowboardu
• Sidewall – 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
• Triax (0°/+45°/-45°) – orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
• Prewaxed Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Gravity G2 black 19/20 snowboardové vázání

Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás nadchnout. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční.

• G2 Baseplate – plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech.
• Plastové ráčny – funkční plastové ráčny s přesným krokem.
• Comfort Strap – nártový strap zaručuje pohodlnou jízdu a flexibilní pohyb.
• Comfort Toe Strap – přední strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
• G2 Men Highback – opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.
• EVA Power pedály – power pedály umístěné na špičce a patě baseplatu, usnadňují přenos síly z jezdce na snowboard a zvyšují tak kontrolu nad prknem. Jsou zhotoveny z měkkého EVA materiálu, který dokonale tlumí dopady a snižuje vibrace při jízdě.

Parametry produktu Gravity G2 black 19/20 snowboardové vázání

Určení Pánské

Značka: Gravity
Délka 161 cm
Šířka Širší (Wide)
Velikost EU 39,5
Barva černá

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Gravity


Top