Gravity Symbol 19/20 snowboard + Pathron XT vázání

Oblíbený a kvalitní výrobek Gravity Symbol 19/20 snowboard + Pathron XT vázání pocházející od značky Gravity snadno můžete najít právě nyní v akci! Nyní pořídíte jen za 7690 Kč
Cena: 7690 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. True-Twin board je stavěný s klasickým prohnutím camber. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Velice odolné vázání používané teamridery Pathron. Gravity Symbol 19/20 snowboard

Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. True-Twin board je stavěný s klasickým prohnutím camber. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.

• Camber – klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
• Twin-Tip – esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
• Poplar + Bamboo Woodcore – lehké topolové dřevo je doplněno bambusovými hranolky pro větší pružnost a odolnost snowboardu
• Sidewall – 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
• Triax (0°/+45°/-45°) – orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
• Prewaxed Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Pathron XT black snb vázání s fastec systémem

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Velice odolné vázání používané teamridery Pathron.

Technické informace:
– Allmountain/freestyle vázání
– Fastec system – rychlé nazutí a vyzutí
– Anatomické 3D strapy
– Toe cap-strap – 3d EVA ultra light tech Opěrka:
– Nylonová základna vyztužená 30% skelnými vlákny
– Asymmetrická
Strapy:
– 3D-Tech
– Ultralight-Tech
– Seamed pipings for maximum durability
– EVO buckles

Parametry produktu Pathron XT black snb vázání s fastec systémem

Určení Pánské

Značka: Gravity
Délka 161 cm
Šířka Širší (Wide)
Velikost EU 45-47
Barva Modrá

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Gravity


Top