Gravity Thunder 20/21

Unikátní a oblíbený produkt Gravity Thunder 20/21 originál od značky Gravity jednoduše získáte u nás skutečně výhodně. Akční cena již od 5690 Kč
Cena: 5690 Kč

Dámský model parkového prkna v CamRock prohnutí, které kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru. Thunder s měkkým flexem umožňuje velmi rychle si podmanit bedýnky a raily. Biaxiální laminát společně s dřevěným jádrem zajišťuje pevnost, odolnost a celkově snižuje hmotnost desky. • Camrock prohnutí – kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker. Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně velký pop.

• Twin-Tip – esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.

• Poplar Woodcore – tradiční dřevěné topolové jádro dodává snowboardům tuhost při zachování nízké hmotnosti

• Biaxiální laminace (0°/90°) – nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

• Urethane Sidewall – 360° polyuretanový sidewall chrání hranu a bok jádra před poškozením, lépe přenáší energie z hrany na hrany a tlumí vibrace lépe než tradiční ABS sidewally.

• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení šířky rozkročení (stance).

• Prewaxed Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.
Značka: Gravity
Délka 148 cm
Šířka Normální
Barva Růžová

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Gravity


Top