GreenFood Nutrition Serrapeptase 120000IU 60 kapslí

Unikátní a oblíbený výrobek GreenFood Nutrition Serrapeptase 120000IU 60 kapslí od kvalitní značky GreenFood Nutrition snadno můžete najít u nás v akci. Akční ceny již od 429 Kč
Cena: 429 Kč

Serrapeptase 120000IU od GreenFood jsou štěpené trávicí enzymy pro pomoc vašemu trávení. Serrapeptase je přírodní, bílkoviny štěpící proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového. Živé organismy si vytvářejí enzymy, aby dokázali urychlit specifické chemické procesy. Serrapeptáza se nachází v malých množstvích v moči, když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu. Serrapeptázu plníme do značkové rostlinné tobolky z hypromelozy Drcaps®, která je rozpustná až v tenkém střevě. Serrapeptase je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E15). Při vyšších koncentracích v kapsli může vyvolávat zažívací potíže.

Serrapeptase vyhledávají lidé orientovaní na:

  • Posílení organismu

Doporučené dávkování:

  • užijte 1x denně 1 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Nutriční hodnoty GreenFood Serrapeptase 120000IU 60 kapslí:

1 kapsle
Serrapeptase 55mg (120000IU)

Složení:

Inulin (čekanková vláknina), rostlinná tobolka z hypromelozy Drcaps® (rozpustná ve střevech), Serrapeptase, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Značka: GreenFood Nutrition
Barva zelená

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce GreenFood Nutrition


Top