Gumotex Twist 2/1 SET – 3

Tento výjimečný produkt Gumotex Twist 2/1 SET - 3 od oblíbené značky Gumotex jednoduše pořídíte právě teď skutečně výhodně! Ceny již od 31100 Kč
Cena: 31100 Kč

Gumotex Twist 2/1 SET – 1. V ceně: kajak Gumotex Twist 2/1 + 2x pádlo Panda K1 2.díl + 2x vesta EG Canoe + pumpa Bravo 4L + obal na mobil EG + transportní vak + sada lepení!!! Nafukovací kajak TWIST je skvělá volba pro rekreaci u vody, ať už na objevování nových míst na jezerech nebo pro plavbu na klidných řekách. Kajak je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. TWIST má odnímatelné sedačky s nastavitelným opěradlem pro komfortní sezení v suchu. Standardní výbavou kajaku je směrová ploutev usnadňující držení přímého směru. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti jej vezmete s sebou kamkoliv.

Technická data:

Délka (cm) 360
Šířka (cm) 83
Hmotnost (kg) 11
Max. nosnost (kg) 180
Materiál Nitrilon®
Typ pádla Kajakové
Max. počet osob 2 osoby
Počet vzduchových komor 3 + 3
Rozměry při sbalení (cm) 53 x 36 x 20
Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,02 / 0,2 / 3,0
Rozměry kartonu 57 x 42,5 x 25

Výbava lodi:

Vícestupňová opěrka nohou
Komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad
Pružná lana na uchycení bagáže
Bezpečnostní úchyty na přídi a zádi
Směrová ploutev
Twist ventilky
Push-push ventily
Přetlakový ventil ve dně lodi
Lepící souprava
Textilní vak na přepravu

Pozor : Velikosti pádel a vest nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Pokud si nevíte rady napište nám váhu a výšku uživatelů a my vybereme správné velikosti za vás. Pádla 210,220,230 cm R60. Velikosti vest : XS-junior,S/M, L/XL, XXL. Barvy červená,zelená a modrá. Velikosti termoprádla XS-XXXL.
Značka: Gumotex
Barva Červená

Další produkty z kategorie Čluny

Další produkty od výrobce Gumotex


Top