GymBeam Bradla PUSH black

Tento kvalitní a levný výrobek GymBeam Bradla PUSH black od známé společnosti GymBeam můžete pořídit u nás nyní levně. Cena již od 769 Kč
Cena: 769 Kč

Bradla PUSH black jsou praktickou fitness pomůckou, kterou využijete především při domácím silovém tréninku s vlastní váhou. Jsou vyrobeny z pevného materiálu, takže snesou i větší zatížení. V oblasti úchopu je protiskluzový materiál, díky čemuž jsou vhodné na stojky, kliky a další cviky.

Bradla PUSH black – praktická pomůcka nejen pro domácí silový trénink s vlastní váhou

Bradla PUSH black jsou praktickou pomůckou, která by doma neměla chybět žádnému správnému fitness nadšenci. Využijete je především při domácím posilování s vlastní váhou a díky pevné konstrukci nemusíte mít strach pořádně se do nich zapřít. V oblasti úchopu je umístěný materiál, který neklouže, takže je využijete nejen na kliky, ale i na stojky a další cviky. Průměr samotné trubky je 25 mm, což je optimální velikost, aby byl váš úchop pevný a jistý. Velkou výhodou těchto bradel je i jejich celková délka 65 cm, která zajišťuje větší stabilitu při cvičení.

Pokud si chcete své domácí fitko rozšířit o další tréninkovou pomůcku, kterou využijete při mnoha cvicích, pak jsou právě bradla skvělou volbou.

Bradla PUSH black a jejich výhody

  • jsou praktickou pomůckou pro domácí posilování
  • mají pevnou konstrukci
  • díky 65cm délce zajišťují stabilitu při cvičení
  • nekloužou v místě úchopu
  • jsou využitelné pro kliky, stojky a mnoho dalších cviků

Rozměry

Délka Šířka Výška
65 cm 16 cm 13 cm

Značka: GymBeam
Barva černá

Další produkty z kategorie Podpěry na kliky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top