GymBeam Fitness schod Stepper

Kvalitní a velmi žádaný výrobek GymBeam Fitness schod Stepper od oblíbené značky GymBeam snadno můžete pořídit zde teď právě za výhodnou cenu! Ceny od 499 Kč
Cena: 499 Kč

Fitness schod Stepper je cvičební pomůcka, kterou využijete především na veškeré aerobní aktivity či silový trénink s vlastní váhou. Je vyrobený z odolného polypropylenu a unese až 250 kg, takže ho mohou využívat ženy, muži i děti. Má černo-šedý design a nechybí ani bílé logo GymBeam.

Fitness schod Stepper – cvičební pomůcka pro aerobní trénink a posilování s vlastní váhou

Fitness schod Stepper je univerzální cvičební pomůcka, pro kterou jistě najdete mnoho uplatnění. Skvěle slouží jako vyvýšená podložka pro kliky, výpady a jiné cviky prováděné především s vlastní váhou těla. Ideální je však i na různé kardio aktivity, jako je například aerobik. Je vyrobený z odolného polypropylenu a unese až 250 kg. Vyniká svou pevností a stabilitou, díky tomu jej mohou na cvičení používat jak ženy a děti, tak dokonce i muži. Stepper má univerzální černo-šedý design, který je doplněný o bílé GymBeam logo.

Pokud se chcete udržovat ve formě i v domácím prostředí, pak by vám tato cvičební pomůcka rozhodně neměla chybět ve výbavě. Díky skladnosti nemusíte mít strach, že vám zabere příliš mnoho místa.

Fitness schod Stepper a jeho výhody

  • jedná se o praktickou cvičební pomůcku
  • je vhodný pro silový i aerobní trénink
  • unese až 250 kg
  • je vyrobený z polypropylenu
  • používat ho mohou děti, ženy i muži

Vlastnosti

Délka Šířka Výška
67 cm 27 cm 15 cm

Značka: GymBeam
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Stepmůstky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top