GymBeam Medicinbal 4 kg

Tento zlevněný výrobek GymBeam Medicinbal 4 kg originál od výrobce GymBeam můžete sehnat u nás nyní téměř zdarma! Nabídka již od 1049 Kč
Cena: 1049 Kč

Medicinbal je praktický míč s váhou dle vašeho výběru, který představuje ideální způsob, jak procvičit každou část těla. Můžete ho použít na trénink břišáků, shybů nebo místo posilovací lavice. Vytáhne tak váš trénink ze stereotypu a je vynikající pomůckou na budování síly, výbušnosti, vytrvalosti či cvičení břicha.

Medicinbal – skvělý nástroj s váhou dle vašeho výběru na budování síly, výbušnosti a cvičení břicha

Medicinbal je velmi univerzální a praktický nástroj na cvičení v podobě míče s váhou dle vašeho výběru, buď 4, 6, nebo 8 kg. Posiluje ruce, ramena, záda, jádro a další svalové partie. Dá se použít na téměř každý trénink i jako alternativa činek. Výborně se hodí na cvičení břicha, konkrétně sedy lehy, plank nebo vytáčení. S medicinbalem můžete i házet, a tím zlepšovat svou výbušnost či sílu. Je vhodný i na dřepy nebo kliky.

Díky medicinbalu můžete cvičit ve všech rovinách pohybu, na rozdíl od tradičního silového cvičení. Hravě procvičíte každou část těla, břišní svaly, boky i stehna.

Medicinbal a jeho výhody

  • praktický nástroj na cvičení v podobě míče
  • má hmotnost dle vašeho výběru
  • hodí se na různé typy tréninků
  • umožňuje procvičit každou část těla, včetně břicha, boků a stehen

Značka: GymBeam
Barva černá

Další produkty z kategorie Medicinbaly

Další produkty od výrobce GymBeam


Top