GymBeam Posilovací EZ tyč LIFTER

Tento levný kus GymBeam Posilovací EZ tyč LIFTER od top značky GymBeam snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 2349 Kč
Cena: 2349 Kč

Posilovací EZ tyč LIFTER je obouruční tyč s hmotností 10 kg vyrobená z oceli. Hodí se na cvičení různých svalových partií rukou, jako například ramena, biceps, triceps, předloktí či další patrie. Díky svému zahnutému tvaru umožňuje efektivnější procvičení konkrétních svalů. Má dlouhou životnost a je odolná vůči poškrábání.

Posilovací EZ tyč LIFTER – zahnutá tyč s hmotností 10 kg pro efektivní procvičení svalů rukou a dalších částí těla

Posilovací EZ tyč LIFTER patří mezi obouruční tyče vyrobené z oceli. Má hmotnost 10 kg a díky pochromování je odolná vůči poškrábání. Hodí se na trénink horní části těla, konkrétně například svaly ramen, předloktí, bicepsu nebo tricepsu. Oceníte ji při cvičení francouzských tlaků, bicepsových zdvihů s úzkým či širokým úchytem, tlaků na ramena a dalších cviků. Nemusíte se však omezovat pouze na vrchní část těla. Bez problémů s ní totiž zvládnete procvičit i další svalové patrie, například při cvicích jako rumunský mrtvý tah. Díky jejímu zahnutému tvaru umožňuje efektivnější procvičení svalů, čímž dokáže podpořit jejich růst.

Délka tyče je 120 cm s průměrem rukojeti 28 mm, což zaručí pohodlný a pevný úchop. Nakládací část zvládne kotouče s průměrem 50 mm a maximální nosnost úctyhodných 136 kg. Tyč je tak vhodná nejen pro začátečníky, ale i profesionální kulturisty, powerliftery či jiné silové sportovce. Navíc není náročná na údržbu a díky pochromované oceli odolává korozi. Dá se umístit na stojan a neměla by chybět v žádné dobré domácí posilovně či kvalitním fitku. Součástí balení jsou také uzávěry na zajištění kotoučů, díky nimž vám zátěž nikdy nesklouzne.

K posilovací EZ tyči LIFTER doporučujeme zakoupit i kotouče IRON 51 mm, díky nimž můžete zvýšit náročnost vašeho tréninku.

Posilovací tyč EZ tyč LIFTER a její výhody

  • je obouruční tyč vyrobená z oceli
  • má hmotnost 10 kg
  • má pochromovaný povrch odolný vůči poškrábání a korozi
  • je dlouhá 120 cm
  • její maximální nosnost je 136 kg
  • používá se k procvičení svalů rukou, jako biceps, triceps, ramena, předloktí a dalších částí těla
  • zaručuje pohodlný a pevný úchop
  • její součástí jsou i uzávěry na zajištění kotoučů
  • je vhodná pro začátečníky, ale i profesionální kulturisty či powerliftery
  • hodí se do domácí posilovny i do fitka

Vlastnosti tyče

Vlastnosti
Váha tyče 10 Kg
Průměr rukojeti 28 mm
Délka tyče 120 cm
Průměr tyče (část na nakládání kotoučů) 50 mm
Nosnost 136 Kg

Značka: GymBeam
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Osy k činkám

Další produkty od výrobce GymBeam


Top