GymBeam Posilovací míč Slam Ball 8 kg

Velmi oblíbený produkt GymBeam Posilovací míč Slam Ball 8 kg od oblíbené značky GymBeam jednoduše naleznete právě teď skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 469 Kč
Cena: 469 Kč

Posilovací míč Slam Ball je praktická pomůcka nejen pro domácí trénink. Je vyrobený z odolného PVC, který neklouže a vydrží maximální tréninkové zatížení. K dostání je v několika hmotnostech – 4, 6, 8 nebo 12 kg. Podle potřeby míč využijete při silovém i kardio tréninku, kdy pomůže k efektivnímu procvičení celého těla.

Posilovací míč Slam Ball – tréninková pomůcka pro domácí silový i kardio trénink, která je dostupná v několika hmotnostních provedeních

Posilovací míč Slam Ball je praktická fitness pomůcka, která vám zpestří nejen vaše domácí tréninky. Jedná se o pevný míč, který má protiskluzový povrch. Díky tomu se s ním skvěle manipuluje, neboť nevyklouzává z rukou. Povrch je tvarovatelný, a tak nemusíte mít obavy, že se vám odkutálí, když jej mezi sériemi cviků postavíte na zem. Je vyrobený z odolného PVC, díky čemuž vydrží i větší otřesy způsobené maximálním tréninkovým nasazením. Uvnitř se nachází písek a podle jeho množství a velikosti míče si můžete vybrat slam ball o hmotnosti 4, 6, 8 nebo 12 kg.

Míč můžete využít při silovém i kardio tréninku. Dobře se drží, a tak s ním zvládnete různé izolované i dynamické cviky. Jedná se však také o skvělou zátěž pro silový trénink. S jeho pomocí si ztížíte například dřepy, hody, leh-sedy ale i mnoho jiných cviků, při kterých zapojíte další svalové partie. Není nutné, abyste s míčem cvičili jen doma. Zkuste si s ním jít zaházet také na hřiště. Věřte, že si nejen ruce pořádně zamakají.

Posilovací míč Slam Ball a jeho výhody

  • fitness pomůcka pro domácí i venkovní trénink
  • má odolný a tvarovatelný protiskluzový povrch z pevného PVC
  • je naplněný pískem
  • k dostání jsou verze o hmotnosti 4, 6, 8 a 12 kg
  • hodí se jako zátěž pro kardio i silový trénink
  • ztíží vám například dřepy, leh-sedy, hody míčem a mnoho dalších cviků
  • využijete ho pro trénink doma, venku i ve fitku

Vlastnosti

Hmotnostní varianta míče Průměr míče
Slam Ball 4 kg 23 cm
Slam Ball 6 kg 23 cm
Slam Ball 8 kg 23 cm
Slam Ball 12 kg 28 cm

Značka: GymBeam
Barva černá

Další produkty z kategorie Medicinbaly

Další produkty od výrobce GymBeam


Top