Hejduk Proline MH200 vypouklé plexi

Tento skvělý kus Hejduk Proline MH200 vypouklé plexi od známé značky Hejduk jednoduše můžete sehnat nyní téměř zdarma. Akční ceny již od 999 Kč
Cena: 999 Kč

Nemlžící hokejové plexi Hejduksport ProLine MH 200. Vypouklé plexi na lední hokej s výbornými optickými vlastnostmi vyvážená do celého světa, používaná v nejvyšších soutěžích a národních týmech. Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch zabraňující mlžení a poškrábání plexi. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek, čistící emulze a hadřík. Plexi Hejduksport je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním), na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.

Chrániče očí s označením ProLine, jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře.

Rozměry modelu MH 200:

na středu: 8,5 cm
v nejširším místě: 8,8 cm
Značka: Hejduk
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Hokejové helmy

Další produkty od výrobce Hejduk


Top