Hi Tec Nutrition Tribulus Terrestris 1000mg 100 kapslí (VÝPRODEJ)

Tento neodolatelný výrobek Hi Tec Nutrition Tribulus Terrestris 1000mg 100 kapslí (VÝPRODEJ) pocházející od značky Hi Tec Nutrition snadno najdete tady za výprodejovou cenu! Cena již od 378 Kč
Cena: 378 Kč

Tribulus terrestris je rostlina používaná už před 5000 lety v číně a Indii k podpoře hormonální produkce mužů i žen. V dávce 750 mg/den se zvyšuje hladina LH (Luteinizing hormone) o 72% a hladina testosteronu až o 41%!
„Drtivá většina výrobců Tribulusu uvádí ve své nabídce obsah pouze 500 mg v 1 kapsli a pouhých 40% sterodiních saponinů.“
Náš produkt TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL obsahuje neuvěřitelně vysokou dávku 1000 mg v 1 kapsli s nejvyšším obsahem 80% steroidních saponinů! Tímto se tento produkt od značky HI TEC Nutrition stává bezkonkurenčně nejsilnějším Tribulusem na trhu !!
TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL je 100% přírodní (nesteroidní) moderní výrobek, který zvyšuje hladinu testosteronu v organismu, čímž silně povzbuzuje nárůst beztukové svalové hmoty, redukci tukové tkáně, zvyšuje fyzický výkon a přispívá k rychlejší regeneraci. Extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník pozemní) obsahuje vysokou koncentraci steroidních saponinů, které v organismu povzbuzují syntézu testosteronu a omezují katabolický vliv kortizolu na svalovou tkáň.
TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL je doplněk, zvyšující hladinu testosteronu, který je výjimečný tím, že byl obohacen o zinek, vitamíny A, E a C. a také o extrakt z rostliny Saw palmetto (trpasličí palma), který přispívá ke zdraví prostaty, zinek, vitamíny A, E a C.
Tribulus zvyšuje sexuální libido u obou pohlaví. Je dobře využitelný u mužů nad 30 let, nejen ve všech odvětvích fyzicky náročného (vrcholového) sportu, ale i v běžném životě.
PŮSOBENÍ TRIBULUS TERRESTRIS:
přírodní stimulant hladiny testosteronu, podpora spermatogeneze, libida, plodnosti
podporanárůstu svalové hmoty, zvýšení fyzického výkonu, regenerace
pozitivní vliv na obranyschopnost organismu
ovlivňuje hladinu cholesterolu a vysoký krevní tlak, snižuje hladinu tuků v krvi
normalizuje krevní srážlivost, zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy
pomáhá při močových obtížích (choroby ledvin, močových cest, močové kameny-rozpouští je)
podpora tvorby žaludečních šťáv, zlepšení střevní peristaltiky
čistí a léčí játra
Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ:
obsahuje: Extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník pozemní – zdroj steroidních saponinů), extrakt z Saw palmetto (trpasličí palma), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), citronan zinečnatý, vitamín A (retinylacetát), stearát hořečnatý E572 (protispékavá látka), potravinářská želatina.

DÁVKOVÁNÍ:
Tréninkové a netréninkové dny: používejte 2 krát denně 1 kapsli mezi jídly, zapíjejte velkým množstvím vody.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Vitamín A – retinol 800 mcg 1600 mcg
Vitamín C 90 mg 180 mg
Vitamín E – tokoferol 15 mg 30 mg
Zinek 15 mg 30 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Extrakt Serenoa plazivá – Saw Palmetto Berries 20 mg 40 mg
Tribulus Terrestris extrakt 700 mg 1400 mg

Značka: Hi Tec Nutrition
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Hi Tec Nutrition


Top