Hiko Pánské neoprenové triko SYMBIO NEW, dlouhý rukáv

Unikátní výrobek Hiko Pánské neoprenové triko SYMBIO NEW, dlouhý rukáv originál od výrobce Hiko získáte tady skutečně výhodně! Nabídky již od 2090 Kč
Cena: 2090 Kč

Pánské neoprenové triko kombinované s lycrou. Perfektní volba pro potápění, šnorchlování, venkovní plavání či vodní sporty. Neoprenové triko SYMBIO pro muže je komfortní a díky neoprenu hřejivé. Zároveň má však v podpaží lycru, která je tenčí. Tento tenčí materiál umožňuje komfortnější pohyb v podpaží například při pádlování na paddleboardu či kánoi. Pánské neoprenové triko Hiko SYMBIO s lycrovým materiálem si ihned zamilujete. Vodní aktivity se díky triku s lycrou stanou ještě komfortnější.
3 materiálové vrstvy zajišťují teplo, pohodlí i neomezený pohyb. Přední a zadní panely neoprenového trika jsou vyrobeny z 1,5 mm silného neoprenu, který pomáhá izolovat. Na ramenou a pažích je 0,5 mm Neospan umožňující ještě lepší pohyblivosti při vašich oblíbených vodních sportech.
Lycrový materiál je použit na krčním límci a v podpaží. Jedná se o pružný flexibilní materiál vyznačující se svou prodyšností. Lycrový materiál má z vnitřní strany plyšovou vrstvu.
Lycra nedráždí kůži a odpařuje pot díky dobré absorbci.
Pánské neoprenové triko do vody s lycrou se tak stává perfektní kombinaci s důrazem na komfort, volnost pohybu a prodyšnost. Pánské neoprenové triko na vodu je vyráběno v novém modelu s tmavšími barvami.
Značka: Hiko
Velikost XXL
Barva Modrá

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Hiko


Top