HiTec Nutrition Black Devil 240 kapslí

Tento žádaný výrobek HiTec Nutrition Black Devil 240 kapslí od výrobce HiTec Nutrition jednoduše můžete sehnat zrovna v akci! Právě lze objednat jen za 589 Kč
Cena: 589 Kč

Black Devil je velmi kvalitní a silný suplement na podporu tvorby testosteronu. Díky tomuto efektu dochází k mnohem lepší tvorbě svalové hmoty za předpokladu správného dodržovaní jídelníčku a výživy. CO JE TEST-BOOSTER?

Test-Booster jsou stimulanty mužského hormonu, které se právě pomocí zvýšením hladiny tohoto klíčového hormonu snaží o větší nárůst svalové hmoty a rychlejší spalování tuků.Tyto produkty mají rovněž podobné účinky jako některá afrodisikaální přípravky, které díky Google nesmíme jmenovat :-), díky zvednuti mužského hormonu podporuji sexuální výkon i libido.

CO JE BLACK DEVIL?

BLACK DEVIL je přípravek, který obsahuje kombinaci nejsilnějších test-boosterů a tím způsobuje zřetězenou reakci, díky které je podpora nárůstu mužského hormonu v těle mnohem efektivnější než kdy dříve.

ÚČINKY BLACK DEVIL

Pro zvýšení účinku DAA obsahuje BLACK DEVIL kompletní ster oidní saponiny Trib. Terrestris (Kotvičník zemní ) a Fenugreek (extrakt z pískavice) zajišťující maximální syntézu a využití mužského hormonu organismem.

Komplex ZMA zajišťuje minimální produkci škodlivého DHT z mužského hormonu, dále zlepšuje noční syntézu a působení anabolických hormonů.

Dokonalá potréninkové regenerace a rychlé přizpůsobení zvyšující se tréninkové zátěži bylo dosaženo doplněním složení BLACK DEVIL o extrakt z rostliny Maca tzv. „Peruánský ženšen“.

PRO KOHO JE URČEN BLACK DEVIL?

Přípravek je určen primárně pro muže od 30. roku věku, kdy v těle začne rapidně klesat hladina mužského hormonu.

ĎÁBELSKÁ INGREDIENCE

Maca (Peruánský ženšen) přezdívaný Černý ďábel – posiluje energetický systém, pomáhá proti stresu a únavě, omezuje depresivní nálady, pozitivně ovlivňuje sexuální život. Má vysoký obsah železa, vápníku, hořčíku, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojem energie.

Už před více než 2000 lety byla základní součástí jídelníčku původních obyvatel starého Peru, kteří využívali její schopnosti k posílení organismu, zvýšení energie, vytrvalosti a síly. Jedná se o celoroční rostlinu z čeledi brukvovitých, z níž se konzumují světlé hlízy podobné ředkvičce či pastiňáku.

Roste a pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách 3500 – 4500 m peruánských a bolívijských And, v drsných klimatických podmínkách, kde se jí daří nejlépe. I dnes je významnou potravinou indiánských i hispánských obyvatel Peru. Pro své téměř zázračné schopnosti se stává čím dál oblíbenější i mimo Peru.

Maca se řadí mezi silné adaptogeny, což jsou rostliny zvyšující odolnost organismu vůči stresovým situacím. Fungují na principu udržování homeostázy – rovnováhy všech tělesných systémů, na rozdíl od substancí zaměřených na jeden určitý symptom. Maca, jakožto adaptogen, je schopna významně zvýšit energii, pokud je to zapotřebí, ale v opačném případě nestimuluje víc než je třeba. Dle vědeckých výzkumů může Maca významně posílit imunitní systém a celkovou tělesnou vitalitu. Dosud nejsou známy žádné negativní efekty užívání.

DAA

Unikátní aminokyselina – kyselina D-asparagová (DAA) – působí současně na mozkový podvěsek, stejně jako na varlata a u mladých mužů, kteří jsou na vrcholu produkce endogenního mužského hormonu, zvyšuje koncentraci LH o 33% a mužského hormonu až o 42%. DAA, na rozdíl od prohormonů a anabolických ster oidů, nezpůsobuje zablokování osy mezimozek – podvěsek mozkový – varlat, díky čemuž u mladých mužů zvyšuje libido a rozmnožovací funkci a u sportovců udržuje přirozenou produkci mužského hormonu.

DAA současně zabraňuje přeměně mužského hormonu na ženské hormony způsobující gynekomastii a stimuluje uvolňování růstového hormonu.

VÍCE O LÁTKÁCH

ZMA

Trojkombinace hořčíku, zinku a vitamínu B6 je známá díky svým schopnostem podporovat hladinu mužského hormonu. Neslouží tak pouze k podpoře sexuálních funkcí, ale také podpoře nárůstu svalové hmoty.

Trib. Terrestris ( Kotvičník zemní )

Trib. Terrestris jinak také známý jako Kotvičník zemní je bylinou s unikátní schopností podporovat produkci mužského hormonu – jednoho z nejanaboličtějších hormonů, v našem organismu. Efektivně tak podporuje růst svalové hmoty, síly, ale také využití tuku jako zdroje energie.

Fenugreek (extrakt z pískavice)

Stero idní saponiny z řeckého sena (Fenugreek) posilují endokrinní, zlepšují vylučování luteinizačního hormonu (LH) což vede ke zlepšení tvorby mužských pohlavních hormonů (mužského hormonu), ale také k tvorbě FSH (u mužů je FSH nezbytný pro správné dozrávání mužských pohlavních buněk – spermií).

VÝROBA A CERTIFIKACE

Všechny látky v BLACK DEVIL jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Doporučené dávkování:

  • 8 kapslí denně, zapíjet větším množstvím vody.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Nutriční hodnoty HiTec Black Devil 240 kapslí:

1 kapsle 8 kapslí
DAA 375 mg 3000 mg
Maca 150 mg 1200 mg
Tribulus terrestris 125 mg 1000 mg
Extrakt z pískavice 100 mg 800 mg
Komplex ZMA 62,5 mg 500 mg
Vitamín B6 0,14 mg 1,1 mg
Hořčík 4,88 mg 39 mg
Zinek 0,33 mg 2,6 mg

Složení:

Kyselina D-asparágová, extrakt z koření Maka – Lepidium meyenii, extrakt z plodů Trib. Terrestris, kapsle (obal kapsle – hovězí želatina, barvivo – oxid titaničitý), extrakt ze semen pískavice Trigonella foenum -graecum, hořečnaté soli kyseliny citrónové, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, mono-L-methionin sulfát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid.

Alergeny:

Neobsahuje

Značka: HiTec Nutrition
Barva černá

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce HiTec Nutrition


Top