HMS Masážní hula hop HHW12 plus size se závažím černá

Tento skvělý výrobek HMS Masážní hula hop HHW12 plus size se závažím černá od známé společnosti HMS seženete u nás ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 829 Kč
Cena: 829 Kč

HMS HHW12 je hula hop obruč s nastavitelnou délkou, masážními výstupky a rotujícím závažím.
Funkce obruče HMS HHW12 je velice jednoduchá. Konstrukce se skládá z 28 stejných dílů které se do sebe skládají. Aby šla obruč uzavřít, tak je potřeba použít nejméně 14 kusů, které následně vytvoří kruh o vnitřním průměru 26 centimetrů, pokud spojíte všech 28 kusů, pak bude vnitřní průměr 51 centimetrů. Model HHW12 je vhodný pro obvod pasu od 46-ti do 125-ti centimetrů. Jednotlivé díly v sobě skrývají kolejnici, do které se před uzavřením zasune kotva, která je osazena šesti kolečky s kuličkovými ložisky. Ke kotvě je, pomocí délkově nastavitelného provázku, připojeno závaží o hmotnosti 400 gramů. Provázek lze nastavit na délku 22 až 38 centimetrů, změnou délky provázku se nastavuje výsledná odstředivá síla závaží – čím delší provázek, tím „těžší“ bude závaží.

Délka obruče se nastaví podle obvodu pasu tak, aby byla dostatečně volná, ale zároveň aby nepadala přes boky. Po nastavení délky se obruč uzamkne pomocí spojovacího dílu, který je osazen páčkami pro ovládání zámku. Závaží se následně „vrhne“ směrem, do kterého budeme kroutit boky a začneme trénink. Obruč HHW12 je z vnitřní strany opatřena masážními kloboučky s pružinami, které tlumí vibrace od pohybující se kotvy a zároveň příjemně masírují oblast pasu. Intensitu tréninku ovlivňuje délka provázku a rychlost, jakou kroutíme boky.

Pravidelné používání HMS HHW12 dokáže zeštíhlit břicho a pas, kroucení boky redukuje tukové tkáně stehen a hýždí. 30 minut tréninku dokáže nahradit až hodinu plavání a nebo 3 hodiny běhu.

Jednotlivé díly obruče jsou vyrobeny z kvalitního PVC, závaží je potaženo gumou a naplněno pískem.

Parametry:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
  • Počet dílů obruče: 28
  • Vnitřní průměr obruče: 26 – 51 cm
  • Pro obvod pasu: 46 – 125 cm
  • Hmotnost závaží: 400 g
  • Nastavitelná délka provázku závaží: 22 – 38 cm
  • Celková hmotnost: 1,38 kg

Upozornění:

Značka: HMS
Barva černá

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce HMS


Top