Kopačky adidas X 19.1 FG Šedá / Červená

Kvalitní a žádaný kus Kopačky adidas X 19.1 FG Šedá / Červená od kvalitní značky ADIDAS jednoduše seženete zde skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 3999 Kč
Cena: 3999 Kč

KOPAČKY, KTERÉ SPLNÍ TVOJE OČEKÁVÁNÍ.
X nejsou jen tak nějaké kopačky. Jsou to kopačky pro rychlé hráče, kteří se nebojí změnit vývoj hry. Pokud nemáš sílu předvést svoji největší rychlost, tyhle kopačky nejsou nic pro tebe. Pokud jsi připravený překonat sám sebe, pak čti dál. Tyto kopačky mají mimořádně tenký a lehký svršek, který ti pomůže dosáhnout skvělého citu pro míč i maximální rychlosti. Nízký límec a tvarovaný opatek spolehlivě zafixují nohu i při rychlých manévrech.

Skutečný cit pro míč
Ultratenký svršek Speedmesh zaručuje lehkost a umožní ti pohybovat se velice rychle a dokonale ovládat míč.

Zpevňující konstrukce
Nízký límec Clawcollar obepne nohu a zajistí optimální stabilitu. Adaptabilní systém šněrování a mimořádně strečová konstrukce jazyka se postarají o optimální zpevnění. Tvarovaný 3D opatek přilne k patě, zafixuje ji ve správné poloze a zároveň umožní přirozený pohyb kotníku bez omezení.

Určeno pro pevný povrch
Ultralehká podešev Speedframe je perforovaná a umožní ti dosáhnout maximálního zrychlení. Šípovité kolíky u špičky a kulaté kolíky u paty podpoří rychlé zastavení a odrazy na pevném povrchu.

Vlastnosti:

adaptabilní systém šněrování, nízký límec Clawcollar
ultratenký svršek Speedmesh
ultralehká podešev Speedframe
3D tvarovaný opatek
Značka: ADIDAS
Barva Šedá / Červená
Velikost 46

Další produkty z kategorie Lisovky (FG)

Další produkty od výrobce Adidas


Top