MadMax rukavice Clasic MFG248 bílé

Designový kus MadMax rukavice Clasic MFG248 bílé od populárního výrobce MadMax pořídíte na našich stránkách nyní téměř zdarma. Cena od 199 Kč
Cena: 199 Kč

Profesionální rukavice, které však ocení i široká veřejnost milují fitness a silový trénink – přesně to jsou rukavic MADMAX Clasic White. Profesionální rukavice, které však ocení i široká veřejnost milují fitness a silový trénink – přesně to jsou rukavic MADMAX Clasic White. Díky kombinaci bílé a černé barvy jsou tyto rukavice čím dál více oblíbené i u žen. Rukavice jsou vyrobené z prvotřídní kůže, která je pro lepší odvětrání a odvod potu na horní straně prstů děrovaná.

Rukavice MADMAX Clasic White mají v oblasti dlaně koženou vrstvu anatomicky prošitou a vyplněnou speciálním polstrováním. Díky tomu je zaručen přesnější úchop a nejvíce namáhaná část rukavic je více chráněna proti předčasnému poškození. Na hřbet rukavic byla použita pevná 3-Way Lycra, mezi prsty pak 4-Way Lycra, zajišťující dlouhou trvanlivost tohoto namáhaného místa. Kolem dokola zápěstí vede elastický pásek, který je ukončen uzávěrem se suchým zipem.
Značka: MadMax
Barva bílá

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce MadMax


Top