MadMax Rukavice Professional White

Tento kvalitní a levný výrobek MadMax Rukavice Professional White od známého výrobce MadMax jednoduše získáte tady za výhodnou cenu. Právě teď jen za 328 Kč
Cena: 328 Kč

Tyhle rukavice nedělají žádné rozdíly a jsou určeny jak pro ženy, tak i pro muže.

Tyhle rukavice nedělají žádné rozdíly a jsou určeny jak pro ženy, tak i pro muže. Rukavice MADMAX Professional White ocení každý milovník fitness a silového tréninku. Jsou vyrobené z prvotřídní kůže, která byla použitá jak na straně dlaně, tak i na hřbetu rukavic.

Rukavice MADMAX Professional White mají koženou vrstvu na dlani vyplněnou speciálním polstrováním – to je anatomicky prošité a zajišťuje tak pevnější úchop. Zároveň je však zachována maximální pevnost a trvanlivost této nejvíce namáhané části rukavice. Mezi prsty a na hřbetu ruky byla použita pevná a trvanlivé 3-Way Lycra – ta navíc zajišťuje dobrý odvod potu a provzdušnění vnitřku rukavice.

Rukavice MADMAX Professional White jsou doplněné elastickým zpevňovacím pásem, který zajišťuje ruce perfektní stabilitu. Díky jeho obtočení kolem zápěstí je ruka během cvičení dokonale fixovaná a je tak zabráněno vyvinutí nadměrného tlaku na zápěstí.

Velikostní tabulka MadMax Rukavice Professional White:

S M L XL XXL
Obvod dlaně v cm 17,5 – 19 19 – 20,5 20,5 – 22 22 – 23,5 23,5 – 25

Značka: MadMax
Barva bílá

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce MadMax


Top