Maxxwin BCAA Promaxx 2:1:1 200 kapslí

Tento vynikající produkt Maxxwin BCAA Promaxx 2:1:1 200 kapslí značky Maxxwin jednoduše najdete tady teď v akci! Aktuálně v akci za 359 Kč
Cena: 359 Kč

BCAA Promaxx 2:1:1 je vynikající doplněk pro všechny sportovce, kteří intenzivně trénují a chtějí si udržet svalovou hmotu a zároveň chránit jí před katabolismem, jejím úbytkem. Vyvážená kombinace 2:1:1 podporuje udržení a růst svalové hmoty, zvyšuje sílu a dramaticky zrychluje regeneraci. BCAA PROMAXX 2:1:1by neměl chybět v suplementaci žádného sportovce. BCAA PROMAXX 2:1:1 je vynikající doplněk pro všechny sportovce, kteří intenzivně trénují a chtějí si udržet svalovou hmotu a zároveň chránit jí před katabolismem, jejím úbytkem. Vyvážená kombinace 2:1:1 podporuje udržení a růst svalové hmoty, zvyšuje sílu a dramaticky zrychluje regeneraci. BCAA PROMAXX 2:1:1 by neměly chybět v suplementaci žádného sportovce.
Podporuje udržení svalové hmoty a působí proti katabolismu.
Podporuje rychlou regeneraci po náročném tréninku.
Podporuje extrémní svalový růst.
LEUCIN
Denní spotřeba leucinu je ze všech rozvětvených AMK nejvyšší a pohybuje se od 20 – 40 mg/kg/den pro nesportující a minimálně 60mg/kg/den pro sportující jedince. (tj. celých 6g leucinu pro 100kg sportovce denně).
VALIN
Denní spotřeba valinu je pro nesportovce 40mg/kg/den a pro tvrdě trénujícího člověka pak 50mg/kg/den (tj. celých 5g valinu pro 100kg sportovce /den).
ISOLEUCIN
U isoleucinu se denní spotřeba těžko zjišťuje z důvodu problematického měření jeho spotřeba organismem. Odhaduje se, ale jeho doporučený příjem 20mg/kg/den.
Podíváme-li se na průměrného silového sportovce ( 100kg kulturistu ) zjistíme, že v jeho stravě se nachází cca 300g bílkovin. Z těchto 300g je v přepočtu na AMK cca 10% (za předpokladu příjmu bílkovin s vysokou BH) tvořeno pouze leucinem. To znamená celých 30g leucinu.
Z výše uvedeného vyplývá, že leucinu přijmete běžnou stravou nejvíce a není ho nutností tolik dodávat.
Hlavní zdroje valinu: ryby, drůbež, kozí sýr, čočka, kvasnice (2.2%) – přiznejme si kdo konzumuje toto v dostatečném množství.
Výhody valinu:
V případě aminokyselinového deficitu je valin jednou z prvních látek, které mají být do organismu podány.
Zajišťuje elasticitu svalových vláken (zabraňuje zranění)
Podporuje funkci leucinu.
Valin rovněž ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin.
Je vhodný také při redukčních dietách a pro vegetariány.

SLOŽENÍ:
obsahuje: L-valin, L-leucin, L-isoleucin, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořečnatý E470b

DÁVKOVÁNÍ:
Vezměte – 2x denně 4 tobolky, vždy před a po tréninku nebo fyzickém výkonu.

UPOZORNĚNÍ
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 4 kapsle
L-Isoleucin 125 mg 500 mg
L-Leucin 125 mg 500 mg
L-Valin 250 mg 1000 mg

Značka: Maxxwin
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Maxxwin


Top