Maxxwin HMB MAXX 1500 120 tablet

Tento výjimečný produkt Maxxwin HMB MAXX 1500 120 tablet od výrobce Maxxwin snadno najdete u nás za výprodejovou cenu! V akci od 249 Kč
Cena: 249 Kč

HMB MAXX 1500 řadíme mezi nejsilnější a zároveň bezpečné přírodní stimulanty pro nárůst svalové hmoty. Jedná se o metabolit větvené aminokyseliny L-leucinu, který hraje roli v syntéze bílkovin a přirozeně se v malém množství tvoří v lidském těle. HMB jako doplněk pro sportovce působí proti odbourávání svalové hmoty během intenzívního tréninku a přispívá její rychlejší regeneraci. Dále pak zvyšuje obranyschopnost organismu v extrémních vypětích. HMB MAXX 1500 je určen pro všechny, kteří si chtějí i přes snížený kalorický příjem udržet svalovou hmotu, bez ohledu zda jste začátečník či profesionální sportovec.
Podporuje rychlou regeneraci svalové hmoty.
Podporuje rychlý nárůst svalové hmoty.
Zabrání odbourávání již vybudované svalové hmoty během diety !
Podporuje imunitní systém.

SLOŽENÍ:
obsahuje: HMB Ca (Beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, látky protispékavé: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořecnatý E470b.

DÁVKOVÁNÍ:
Vezměte půl hodiny před tréninkem vezměte 3 tablety a řádně zapijte vodou nebo oblíbeným nápojem.

UPOZORNĚNÍ
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě v 1 dávce 3 tablety
HMB 500 mg 1500 mg

Značka: Maxxwin
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Maxxwin


Top