MuscleTech Nitro-Tech Power 1800g vanilka

Tento unikátní produkt MuscleTech Nitro-Tech Power 1800g vanilka od značky MuscleTech najdete právě zde za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1099 Kč
Cena: 1099 Kč

Jeden z nejlepších proteinů na trhu obsahující komplex pro navýšení síly při tréninku.

Po dlouhá léta se kulturisti a atleti spolupracující s firmou MuscleTech snažili o vylepšení již tak kvalitního proteinu Nitro-Tech. Snaha dostat do proteinu komplex kvalitních látek pro podporu budování svalstva a hlavně pro zvýšení síly se nevzešla vniveč. Firma MuscleTech konečně vyrobila protein, který vám pomůže budovat svalovou hmotu, dodá Vám potřebnou sílu pro trénink a vylepší Vaši vytrvalost v sériích více než jakýkoliv jiný protein na trhu.

Nitro-Tech Power

Nitro-Tech Power je složen z výkonné směsi prémiové 100% syrovátkové bílkoviny pro lepší vstřebávání, stravitelnost, snadné míchání. Obsahuje vysokou úroveň základních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) – základní stavební kámen svalů. Firma MuscleTech ale tímto zdaleka neskončila. Každá odměrka tohoto luxusního proteinu je posílena o klinicky testovaný kreatin monohydrát, bezvodný betain a fluorid citrát. Tato kombinace Vám zajistí potřebnou sílu pro Váš hardcore trénink a napomáhá a urychluje svalový růst.

Ultračistý protein s luxusní chutí

Když se podíváte detailně na složení jiných proteinů, budete až šokováni, co všechno v přípravku najdete. V mnoha proteinech naleznete nemalé množství tuků, zatímco jiné mají např. 10 g sacharidů na jednu dávku. Nitro-Tech Power sází hlavně na kvalitní složení a proto v jedné dávce dostanete 30 g kvalitní bílkoviny, pouze 4 g sachardiů (v závislosti na příchuti) a pouhých 3,5 g tuku.

Ve firmě MuscleTech věří, že byste něměli obětovat makroživiny na úkor např. chuti či výkonu. To je důvod, proč vědci v MuscleTech spolupracující s nejlepšími odborníky na světě v oboru chutí a aromatu v suplementech. Proto také každá příchuť produktu Nitro-Tech Power prochází přísnými interními testy na chuť. Výsledkem je vždy velmi chutný protein, který není dosažený pomocí sacharidů či cukrů. Z toho důvodu v každé dávce dostáváte kvalitní podíl bílkovin a makroživin.

Doporučené dávkování

  • namíchejte 1 odměrku (48 g) s 1,5-2 dcl vody 2× denně
  • užívejte ráno po snídani a 30 minut před tréninkem

Nutriční informace

1 odměrka (48 g)
Energetická hodnota 170 kcal
Bílkoviny 30 g
Sacharidy 4 g
– z toho vláknina 1 g
– z toho cukry 2 g
Tuky 3,5 g
– z toho nasycené tuky 2 g
Vápník 210 mg
Železo 0,96 mg
Sodík 140 mg

Ostatní složky

BCAA Matrix 1 odměrka (48 g)
– L-Leucin 4 mg
– L-Isoleucin 1,7 mg
– L-Vailne 1,7 mg
Muscle Growth Complex
– creatine monohydrate 3 mg
– betaine bezvodný 1,25 mg
– višňový koncentrát 240 mg
Test Support Complex
– boron citrate 100 mg
– fenugreek 100 mg

Složení

  • Multi-Phase Protein+ Blend (syrovátkový izolát 97%, syrovátkové peptidy, syrovátkové triglyceridy), kakaový prášek, přírodní a umělé sladidla, celulóza, xanthanová guma, carrageenan, sůl, sukralóza, acesulfam draselný, sójový a slunečnicový lecityn.

Informace

  • obsahuje stopy mléka a sóji
  • vyráběno v závodě zpracovávající pšenici, vajíčka, oříšky, ryby a mořské plody

Výrobce: Iovate Health Sciences, North Market Street Suite 1330, DE19801 Wilmington, United States

Značka: MuscleTech
Příchuť vanilka
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce MuscleTech


Top