Myotec Royal Protein 2000g

Unikátní kus Myotec Royal Protein 2000g od značky Myotec můžete získat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 1249 Kč
Cena: 1249 Kč

Instantní proteinová formule s přírodním sladidlem steviolglykosid obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty. Obsah bílkovin se pohybuje dle příchutě v rozpětí 77% – 80% bílkovin.

Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Royal Protein je obohacen o aditivum multivitamínu (25% RHP) v každé dávce. Použité zdroje bílkovin pochází z lokální rakouské a německé produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free a bez obsahu umělých sladidel.

Základ – Kvalita a původ bílkovin

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho, „poskládat“ tento produkt dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality a zdrojů. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce, tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá díky bezkonkurenčně nízké ceně většina značek.

Samozřejmě, pokud by byl našim cílem zisk, zaměříme se v první řadě na nízkou cenu a chuť produktu, v tomto případě by stačilo vytvořit další „Whey Protein“, nakoupit levnou surovinu a produkt „napumpovat“ umělými sladidly. To však není naší filozofií, ani cílem značky Myo-Tec, proto Royal Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské a německé produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka a to v kombinaci se steviolglykosidy.

„Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein“ v jednom balení

V receptuře Royal Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Každá dávka tak nabízí ideální mix obsahující jak klasický „whey protein“ bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin a další frakce, tak nativní mléčnou bílkovinu zahrnující „native whey“ a micelární kasein.

Nativní syrovátková bílkovina nabízí oproti klasické syrovátkové bílkovině mírně vyšší obsah esenciálních aminokyselin, klasická syrovátková bílkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, které nejsou v nativní syrovátkové bílkovině obsaženy vůbec, proto je mix obou ideálním řešením.

Royal Protein – výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1

1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj syrovátka) = whey protein

1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj mléko) = 20% native whey protein, 80% micellar casein

3:2 = optimální poměr „rychlých a pomalých“ proteinových frakcí pro kteroukoliv denní dobu, včetně potréninkové suplementace

Poměr rychlých (fast-release) proteinových frakcí a pomalých (slow-release) proteinových frakcí je v Royal Proteinu optimalizován na poměr 3:2, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody, včetně potréninkové regenerace, nebo případně jako tzv. „druhá večeře”. Jinými slovy to znamená, že 60% produktu tvoří rychle vstřebatelné proteinové frakce a 40% proteinové frakce s postupným uvolňováním aminokyselin, což odpovídá jak nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy, tak lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.

Je všeobecně známým faktem, že existují 2 hlavní typy mléčných bílkovin dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé nad bílkovinami rychlými. Oba typy bílkovin tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu „matkou přírodou“.

Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální bioaktivita, tedy minimální denaturace proteinových frakcí, ale i zachování faktorů, které jsou pro náš organizmus přirozené.

Royal Protein – rychlé proteinové frakce (60%):
Syrovátkový protein – zdroj nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát
Nativní syrovátkový protein – zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát
Royal Protein – pomalé proteinové frakce (40%):
Micelární kasein – zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát
Jde to i bez umělých sladidel
Royal Protein je oslazen pouze steviolglykosidy, neobsahuje tedy žádná umělá sladidla. Vyzkoušet můžete jednu z našich pěti příchutí, budete příjemně překvapeni!
Multivitamín v každé dávce

Každá dávka Royal Proteinu, obsahuje 25% RDA dávky multivitamínu. Možná se Vám to bude zdát málo, ale zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je Vaše tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů naráz v jedné „superdávce“? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle, proto je ideální průběžné dávkování během dne. Jak známo vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní využití energie z potravy, kterou přijímáte, proto jsou i součástí tohoto produktu.

Pro koho je Royal Protein určen?

Pro všechny silové sportovce (kulturistika, silové sporty), zaměřené na zdravý životní styl

Pro všechny jedince zaměřené na kvalitní zdroj bílkovin s jasným původem, bez obsahu umělých sladidel

Pro všechny sportovce požadující špičkovou stravitelnost, bez nežádoucích vedlejších účinků (plynatost, těžké trávení)

Pro každého kdo upřednostňuje kvalitu a funkčnost

SLOŽENÍ:

příchuť vanilka: ultrafiltrovaný nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (49%) (původ – Rakousko, Německo), ultrafiltrovaný nativní mléčný proteinový koncentrát (80% micelární kasein, 20% syrovátkový protein) (49%) (původ – Rakousko), aroma, emulgátor – sojový lecithin, zahušťovadlo – xantanová guma (zdroj – fermentace), směs vitamínů (vitamín C (kyselina L-askorbová), niacin (nikotinamid), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), kyselina listová, D-biotin, vitamín B12 (kyanokobalamin)), sladilo – steviolglykosidy

DÁVKOVÁNÍ:

Jedna dávka = 25 g (1 vrchovatá odměrka) na 250 ml vody. V závislosti na potřebě bílkovin konzumujte 1-3 dávky denně mezi jídly, popř. po ukončení tréninku. Poměr tzv. rychlých (fast-release) bílkovin a tzv. pomalých (slow-release) je v produktu optimalizován na poměr 3:2, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody včetně potréninkové regenerace nebo případně jako tzv. druhá večeře.

Průměrné nutriční informace – příchuť vanilka

ve 100 g v dávce 25 g
Energetická hodnota 1558 kJ 389,5 kJ
Bílkoviny – proteiny 80,99 g 20,25 g
Sacharidy – uhlohydráty 6,55 g 1,64 g
z toho cukry 6,33 g 1,58 g
Tuky 3,64 g 0,91 g
Sodík 500 mg 125 mg

Vitamíny a minerály

ve 100 g v dávce 25 g
Vitamín B1 – thiamin 1,1 mg 0,28 mg
Vitamín B12 – kobalamin 2,5 mcg 0,63 mcg
Vitamín B2 – riboflavin 1,4 mg 0,35 mg
Vitamín B3 – niacin 16 mg 4 mg
Vitamín B5 – kyselina pantothenová 6 mg 1,5 mg
Vitamín B6 – pyridoxin 1,4 mg 0,35 mg
Vitamín B11 – cholin – kyselina pteryl-hepta-glutamová 200 mcg 50 mcg
Vitamín C 80 mg 20 mg
Vitamín E – tokoferol 12 mg 3 mg
D-biotin 50 mcg 12,5 mcg

Aminokyselinové spektrum

ve 100 g v dávce 25 g
Kyselina glutamová 16600 mg 4150 mg
L-Arginin 2400 mg 600 mg
L-Fenylalanin 3300 mg 825 mg
L-Isoleucin 5000 mg 1250 mg
L-Leucin 8700 mg 2175 mg
L-Threonin 5000 mg 1250 mg
L-Lysin 7400 mg 1850 mg
L-Methionin 1800 mg 450 mg
L-Tryptofan 1700 mg 425 mg
L-Valin 4600 mg 1150 mg

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v dávce 25 g
BCAA 18400 mg 4600 mg

Značka: Myotec
Příchuť Čokoláda
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce Myotec


Top