NILS CAMP Taktické rukavice NC1798 zelené

Velmi oblíbený produkt NILS CAMP Taktické rukavice NC1798 zelené od kvalitní značky NILS CAMP jednoduše můžete sehnat teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 349 Kč
Cena: 349 Kč

Připravte se na jakoukoli misi s taktickými rukavicemi NILS Camp NC1798 – nezbytnou součástí vybavení každého outdoorového nadšence. Tyto rukavice jsou vyrobeny z kombinace odolného polyesteru, nylonu a gumy a jsou navrženy s ohledem na odolnost a všestrannost. Jejich specifická konstrukce zajišťuje naprostou volnost pohybu a ochranu v těch nejnáročnějších podmínkách.

Tyto rukavice jsou k dispozici ve velikostech L a XL s rozměry 22,8 x 10,8 cm, resp. 23,2 x 11,2 cm a nabízejí pohodlné nošení a bezpečný úchop. Navíc jsou kompatibilní s chytrými telefony, což znamená, že můžete volně používat dotykové displeje svých mobilních zařízení, aniž byste si museli rukavice sundávat. V kombinaci s nízkou hmotností zaručují taktické rukavice NILS Camp ochranu bez zbytečné námahy.

Vyberte si taktické rukavice NC1798 a zažijte optimální kombinaci funkčnosti a pohodlí, ať už se vydáte kamkoli nebo za jakýmkoli dobrodružstvím.

Parametry:

  • Materiál: polyester, nylon, guma
  • Určení: Přežití, kempování, trekking, lov, horolezectví

Upozornění:

  • Záruka 24 měsíců
Velikost L XL
Délka (cm) 22,8 10,8
Šířka (cm) 10,8 11,2
Hmotnost (g) 135 140

Značka: NILS CAMP
Barva zelená

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce NILS CAMP


Top