Nutristar Erectamin 90 kapslí

Tento vynikající produkt Nutristar Erectamin 90 kapslí od populárního výrobce Nutristar snadno můžete získát tady a teď právě za akční cenu! Cena od 289 Kč
Cena: 289 Kč

Doplněk stravy v želatinových tobolkách. Obsahuje přírodní xtrakty látek Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulyn, L-Tryptophan, L-Arginin selen, niacin a zinek.

Přesně jak vidíte každou chvíli v reklamě na podobné přípravky v televizi… pomáhá udržovat mužské orgány v provozu :-), pomáhá při problémech s prostatou a erekcí, bohužel správně toto nesmíme napsat, protože Evropská legislativa nás velice omezuje.. nicméně velcí výrobci si v televizi mohou beztrestně říkat cokoliv i když mají mnohem slabší obsahy..

Tady jsou tedy schválená zdravotní tvrzení:

Přispívá k normální spermatogenezi (selen).
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy (niacin).
Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek).

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-Arginin, Kotvičník zemitý (Tribulus Terrestris), Maca, Saw Palmetto, L-Citrulin, L-Tryptophan, Citran zinečnatý, pomocné kaplsovací látky (fosforečnan trojvápenatý, stearan hořečnatý), niacin, seleničnan sodný, želatinová tobolka

DÁVKOVÁNÍ:

Tobolky se přijímají dlouhodobě, zpravidla nalačno, ráno, v poledne a večer po 1 tobolce pro dlouhodobý účinek. Při potřebě okamžitého účinku se přijímá 6 tobolek 60 minut před sexuální aktivitou. Nejvyšší denní dávka je 6 tobolek. Omezení: Není určeno pro děti, v těhotenství, při kojení, při vysokém krevním tlaku a kardiovaskulárních onemocněních, při alergických reakcích na některou z použitých surovin.

Upozornění:

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Podmínky skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli
Vitamín B3 – niacin 3 mg
Selen 18,3 mcg
Zinek 3,4 mg

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli
L-Arginin 120 mg
L-Tryptofan 30 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Citrulin Malate 50 mg
Extrakt Serenoa plazivá – Saw Palmetto Berries 70 mg
Tribulus Terrestris extrakt 70 mg
Maca extrakt 70 mg

Značka: Nutristar
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Nutristar


Top