Ostrovit Aqua Kick Pear Power 300g

Tento výjimečný kus Ostrovit Aqua Kick Pear Power 300g originál od značky OstroVit můžete najít tady a teď právě téměř zdarma. Cena od 255 Kč
Cena: 255 Kč

OstroVit Aqua Kick Pear Power je moderní doplněk stravy určený k tomu, aby vám dodal více síly. Díky kombinaci dvou účinných látek – taurinu a kofeinu – získáte nejen více energie, ale také se rychleji zotavíte.

Doplněk stravy Pear Power z řady Aqua Kick je jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si dodat energii před tréninkem nebo zvýšenou aktivitou. Jednoduše rozmíchejte obsah sáčku s 200 ml vody a vychutnejte si prakticky okamžité účinky.

Proč se vyplatí používat OstroVit Aqua Kick Pear Power?

OstroVit Aqua Kick Pear Power je energizující směs taurinu a kofeinu, která vám může pomoci být silnější a motivovanější a také podpořit regeneraci po tréninku. Krátce po použití vás doplněk povzbudí a budete ochotni jednat. Aqua Kick Pear Power bude dokonalou náhradou kávy a energetických nápojů.

Aktivní látky obsažené v doplňku posilují vaše reakce, zlepšují váš reflex a podporují pohybovou koordinaci. Všechny tyto vlastnosti jsou velmi důležité, pokud chcete podávat lepší sportovní výkony. Otestujte OstroVit Aqua Kick Pear Power, pokud:

Vlastnosti:

OPTIMÁLNÍ STIMULACE – Kofein obsažený v doplňku vám dodá energii k akci. Taurin zase tento účinek prodlužuje a zabraňuje rozsáhlému vzrušení, které se často stává po vypití kávy.
VÍCE SÍLY – Aktivní složky doplňku zvyšují motivaci a umožňují vám dosáhnout lepších výsledků. S Aqua Kick Pear Power můžete překonat své vlastní rekordy snadněji!
LEPŠÍ REGENERACE – Taurin má silné regenerační vlastnosti. Zajistí vás před katabolismem a dodá vašim svalům potřebné živiny.
RYCHLÁ PŘÍPRAVA – Díky Aqua Kick Pear Power připravíte ovocný nápoj během několika sekund a získáte energii a motivaci k akci.
Aktivní složky přípravku OstroVit Aqua Kick Pear Power
Taurin – Podporuje regeneraci svalů po fyzické námaze a zároveň je chrání před oxidativním stresem. Zrychluje metabolismus a redukuje tukovou tkáň. Stimuluje se také mozková aktivita.
Kofein – stimuluje nervový systém a zrychluje metabolismus. Zlepší vaši náladu, sníží únavu a umožní vám dosáhnout lepších výsledků při cvičení.
Výrobek má silné hygroskopické vlastnosti (silně absorbuje vlhkost). Tvorba hrudek nebo rovnoměrná (hrudkovitá) konzistence není známkou ztráty vlastností produktu. V takovém případě by měl být výrobek znovu broušen.

Laboratorně ověřená kvalita

V zájmu zdraví našich zákazníků jsou námi vyráběné produkty pravidelně testovány v nezávislé akreditované laboratoři, abychom zajistili a udrželi nejvyšší kvalitu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; aroma, taurin, kofein bezvodý, sladidla: sukralóza, acesulfam K; protispékavá látka: oxid křemičitý; barva: karoteny.

DÁVKOVÁNÍ:

Jednu dávku přípravku 10 g (1 plná odměrka) rozpusťte ve 200 ml vody. Užívejte 1 porci denně.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek je určen pro dospělé. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné nebo kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 10 g
Kofein 2000 mg 200 mg
Taurin 5000 mg 500 mg

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce OstroVit


Top