Ostrovit Collagen 90 tablet

Kvalitní a žádaný produkt Ostrovit Collagen 90 tablet od odblíbeného výrobce OstroVit jednoduše seženete tady teď právě opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 173 Kč
Cena: 173 Kč

Obsahuje nejkvalitnější hydrolyzovaný hovězí kolagen, který je perfektním řešením pro sportovce po těžké fyzické námaze či rekonvalescenci. Správná syntéza kolagenu vyžaduje přítomnost vitamínu C a železa.

Hydrolyzovaný kolagen je protein, který se nachází v našem těle prakticky ve všech tkáních. Buduje šlachy, kůži, klouby a kosti, zodpovídá za tvorbu synoviální tekutiny, elasticitu a tvrdost chrupavek, hydrataci pokožky a správnou obnovu epidermis, ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně. Má také jedinečnou schopnost vázat vodu, díky čemuž si pokožka udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí.

Vitamin C je silný antioxidant, který zodpovídá především za správné fungování pojivové tkáně a kostí a podporuje imunitní systém.

Železo se podílí na vzniku červených krvinek, a tudíž přenosu důležitého kyslíku, také ovlivňuje srdeční činnost, nervovou soustavu a imunitní systém.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Hydrolyzovaný kolagen, plniva: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ:

3 tablety 2x denně mezi jídly.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě v 1 dávce 3 tablety
Hydrolyzovaný kolagen 2000 mg 6000 mg

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top