Ostrovit Creatine monohydrate 3000 300 tablet

Diskontní kus Ostrovit Creatine monohydrate 3000 300 tablet pocházející od značky OstroVit jednoduše můžete získat tady levně. Akční ceny již od 402 Kč
Cena: 402 Kč

Vysoce kvalitní doplněk stravy ve formě tablet obsahující koncentrovanou dávku kreatin monohydrátu. Byl vyvinut pro fyzicky aktivní lidi a ty, kteří se věnují všem druhům sportů a potřebují doplnit hladinu kreatinu ve své každodenní stravě.

Kreatin je organická látka tělu vlastní, která je součástí mnoha potravin jako je maso, ryby a mléčné výrobky. Je tvořen třemi aminokyselinami methioninem, argininem a glycinem a je významným zdrojem energie pro svaly. Pokud usilujete o nárůst svalové hmoty, množství kreatinu z potravin pravděpodobně nepokryje dostatečnou dávku a proto je vhodné zařadit kreatin jako doplněk stravy.

Kreatin je jeden z nejprozkoumanějších suplementů a je možné s jistotou říct, že jeho pravidelná suplementace má za důsledek, zvýšení síly a růst svalové hmoty, společně s kvalitní stravou a posilováním.

Kreatin monohydrát je nejpoužívanější kreatin a je vázaný na molekulu vody. Je to nejstabilnější forma kreatinu a má dobrou účinnost a skvělou vstřebatelnost. Lze zakoupit i formu Creapure, což je obchodní název pro specifický typ monohydrátu kreatinu.

Účinky produktu:

  • Jeho příjem může zvýšit sílu a tréninkovou vytrvalost
  • Tím, že zvyšuje množství fosfokreatinu ve svalech, zvyšuje zásoby našeho energetického potenciálu
  • Vytváří ideální anabolické prostředí pro růst svalové hmoty
  • Pravidelné doplňování kreatinu může zvýšit růst svalové tkáně
  • Kreatin se aktivně podílí na resyntéze našeho glykogenu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin monohydrát, plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ:

1 porce činí 3 tablety. V tréninkové dny konzumujte jednu porci denně po tréninku. V netréninkové dny jedna porce po probuzení.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě v 1 dávce 3 tablety
Kreatin Monohydrát – Creatine Monohydrate 1000 mg 3000 mg
z toho Kreatin 880 mg 2640 mg

Značka: OstroVit
Barva vícebarevná

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce OstroVit


Top